Poprzedni artykuł: Przetestowane przez Wizaż: zabieg dla zmęczonej, trądzikowej skóry Następny artykuł: Jesienią… zadbaj o skórę!

Zamień swoją szczoteczkę na szczoteczkę soniczną Philips Sonicare

Pielęgnacja, , tagi: Philips, higiena jamy ustnej, pielęgnacja zębów, Philips Sonicare
Zamień swoją dotychczasową szczoteczkę na innowacyjną szczoteczkę soniczną Philips Sonicare i poczuj różnicę! Technologia soniczna Philips Sonicare to najlepszy sposób, by cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem na długo. Jeśli nie będziesz zadowolony z działania produktu, w ciągu 30 dni od daty zakupu możesz zwrócić szczoteczkę i otrzymać zwrot pieniędzy na swoje konto.

Czyste i zadbane zęby wpływają na ogólne zdrowie całego organizmu oraz składają się na piękny uśmiech. Warto więc zatroszczyć się o odpowiednią higienę jamy ustnej i zamienić szczoteczkę manualną na szczoteczkę soniczną. Dlaczego?

Szczoteczka Philips Sonicare, dzięki innowacyjnej technologii sonicznej opartej na falach dźwiękowych, wykonuje do 62 tysięcy ruchów szczotkujących na minutę, wytwarzając mikrobąbelki, które dynamicznie docierają do trudno dostępnych miejsc. Mikrobąbelki uderzają w płytkę nazębną, rozbijając ją i uwalniając zęby od bakterii. Powstały płyn czyści nie tylko same zęby, ale dostaje się także w miejsca między zębami, na tylne powierzchnie zębów i wzdłuż linii dziąseł. Skuteczna i delikatna technologia soniczna pozwala dłużej cieszyć się mocnymi i zdrowymi zębami. Dzięki temu rozwiązaniu, najnowsza szczoteczka Philips Sonicare DiamondClean Smart zapewnia zauważalną różnicę gładkości zębów już po pierwszym użyciu, usuwa do 10 razy więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, usuwa 100% więcej przebarwień już w trzy dni oraz zapewnia 7 razy zdrowsze dziąsła już po 2 tygodniach stosowania.

Jeśli chciałbyś wypróbować działanie szczoteczki sonicznej Philips Sonicare, wybierz odpowiedni model dla siebie (www.philips.pl) i kup go bez ryzyka. Do końca roku możesz skorzystać z promocji Satysfakcja Gwarantowana Sonicare. W przypadku braku zadowolenia ze szczoteczki zakupionej w autoryzowanych punktach sprzedaży, w ciągu 30 dni od daty zakupu możesz ją zwrócić i otrzymać zwrot pieniędzy na swoje konto. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie akcji dostępnym na philips.pl.

Zdecyduj się na zaawansowaną szczoteczkę DiamondClean lub DiamondClean Smart, jeśli zależy Ci na maksymalnym czyszczeniu, doskonałym efekcie i nowoczesnym designie. Dla kompletnego i głębokiego czyszczenia oraz pielęgnacji dziąseł wybierz FlexCare Platinum, a dla pięknych, białych zębów - HealthyWhite+. Możesz też kupić szczoteczkę Sonicare For Kids dla swojej pociechy, by już od najmłodszych lat wyrabiać odpowiednie nawyki dbania o higienę jamy ustnej.

Kup szczoteczkę soniczną Philips Sonicare najlepiej dostosowaną do Twoich potrzeb, testuj i uzyskaj satysfakcję z niezwykle czystych i zdrowych zębów.

Więcej informacji znajdziesz w regulaminie akcji dostępnym na philips.pl.

materiał sponsorowany


Zobacz także

Nasze propozycje