Poprzedni artykuł: Masz ochotę na tatuaż z henny? Uważaj - ta wakacyjna ozdoba może cię t... Następny artykuł: Zbyt długo przebywałaś na słońcu? Wiemy, co przyniesie ci szybką ulgę...

Zaskakująca metamorfoza cery - ta kobieta na rok zrezygnowała z...

Pielęgnacja, , tagi: metamorfozy, alkohol a cera
Pozornie niewielkie zmiany potrafią przynosić ogromne efekty - zobaczcie, jaką metamorfozę przeszła skóra kobiety, która na rok odstawiła alkohol!

Czy wiesz, co tak naprawdę alkohol robi z twoją skórą? Jenna Rosenstein, redaktorka "Harper's Bazaar" postanowiła to sprawdzić. Kobieta całkowicie odstawiła alkohol i po prawie roku postanowiła podzielić się ze światem zmianami, jakie zaszły w jej życiu i... wyglądzie.

Nowa cera po 10 miesiącach bez alkoholu

Jenna po raz ostatni miała w ustach alkohol we wrześniu ubiegłego roku - to właśnie wtedy podjęła decyzję o ważnej zmianie w swoim życiu. Rok 2017 już wówczas zapowiadał się bardzo intensywnie - na jej palcu znalazł się pierścionek zaręczynowy, a ona sama postanowiła, że w wir ślubnych przygotowań rzuci się bez jakiegokolwiek wspomagania i w 100% trzeźwa. Jak przyznaje, nie zawsze tak było - miała zwyczaj regularnie pić niewielkie ilości wina, nie stroniła też od wyjść na drinki z przyjaciółkami. Zdarzało jej się też spożywać alkohol przed snem, by szybciej się zrelaksować.

Dlaczego postanowiła zrezygnować? Przede wszystkim chciała się przekonać, czy będzie w stanie to zrobić. Była też ciekawa, jak odstawienie trunków wpłynie na jej zdrowie, wygląd i... stan konta. Wprowadziła więc swój plan w życie, a po upływie niemal roku postanowiła zrobić małe podsumowanie, którym podzieliła się za pośrednictwem portalu.

Okazuje się, że całkowita rezygnacja z alkoholu przełożyła się na znacznie lepsze samopoczucie i... ładniejszy wygląd. Skóra Jenna stała się jaśniejsza i gładsza - zniknęły chroniczne cienie i obrzęki pod oczami, z którymi nie mogła sobie wcześniej dać rady. Zmniejszył się problem przebarwień, które dziś są mniej widoczne; cera kobiety jest też mniej podatna na zaczerwienienia. Zobaczcie tylko te zdjęcia:

Trzeba przyznać, że różnica jest rzeczywiście zauważalna. Na zdjęciu po lewej - wykonanym po odstawieniu alkoholu - cera Jenny wygląda na bardziej napiętą i świeżą. Na zdjęciu po prawej, gdy jeszcze piła średnio trzy kieliszki wina w tygodniu, na skórze są widoczne zaczerwienienia, których nie zdołał zamaskować nawet makijaż. Wokół oczu można dostrzec zasinienia i bruzdy, które dziś wydają się tylko wspomnieniem.

Ładniejsza cera to nie jedyny plus abstynencji - Jenna podkreśla, że czuje się wyraźnie lepiej, a na jej koncie znalazło się sporo zaoszczędzonych pieniędzy. Nie dziwi zatem jej decyzja, by nie wracać do alkoholu - jej zdaniem to jeden z lepszych pomysłów, które udało jej się wcielić w życie :)

Co sądzicie o metamorfozie Jenny?

Zobacz też: Jak się NIE opalać - te zdjęcia sprawią, że więcej nie zapomnisz o kremie z filtrem!

Źródło zdjęcia głównego: Instagram

Nie zapominajmy o pielęgnacji! Poniżej wysoko oceniane serum do twarzy z KWC:

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 kwietnia 2019, 12:21

Zobacz także

Nasze propozycje