Poprzedni artykuł: Jesteś skinny fat? To przez miejscową otyłość! Następny artykuł: Pachnąca kolekcja Ogrody świata Bath & Body Works

Żel peelingujący do mycia twarzy i ciała Iwostin Purritin

Linia Iwostin Purritin została poszerzona o nowy preparat – Żel peelingujący do mycia Iwostin Purritin, przeznaczony do pielęgnacji skóry tłustej, skłonnej do zmian trądzikowych.

Żel do twarzy Iwostin Purritin

Żel peelingujący do mycia twarzy i ciałaIwostin Purritin jest doskonały do aplikacji po urlopie, ma wielofunkcyjne zastosowanie dla skóry tłustej i trądzikowej: delikatnie złuszcza naskórek twarzy i ciała po opalaniu, odblokowując pory. Ponadto ogranicza rozwój bakterii Propionibacterium acnes oraz reguluje wydzielanie sebum, dzięki czemu zapobiega powstawaniu nowych zmian trądzikowych.

Wskazania: Oczyszczanie i złuszczanie skóry tłustej, skłonnej do zmian trądzikowych twarzy oraz całego ciała, w tym skóry pleców i dekoltu. Nie należy stosować przy ostrych zmianach zapalnych.

Substancje aktywne: Physiogenyl, Zinzidone®, Cobiostab 400, alantoina, wyciąg z aloesu, granulki peelingujące z wosku jojoba, granulki polietylenowe.

Żel peelingujący do mycia twarzy i ciałaIwostin Purritin - cena: 39zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 lipca 2020, 23:35

Nasze propozycje