Poprzedni artykuł: Żeby te kosmetyki zaczęły działać, musisz się pomęczyć! Następny artykuł: Tak wyglądają źle powiększone usta! Na szczęście ten błąd udało się na...

Za niecałe 20 zł zawsze możesz mieć dłonie jak od manikiurzystki!

Dzięki zestawowi do pielęgnacji paznokci Ideenwelt profesjonalny manicur zrobisz sobie w zaciszu własnego domu. Teraz kupiszgo za niecałe 20 zł!

Paznokcie o pięknym kształcie i idealnie wypolerowanej powierzchni, palce u rąk i nóg pozbawione narastających skórek i modzeli - wydaje ci się, że tak twoje dłonie i stopy mogą wyglądać tylko po kosztownej wizycie w profesjonalnym salonie kosmetycznym? Okazuje się, że piękny manicure i pedicure zrobisz sobie bez pomocy kosmetyczki i za niecałe 20 zł!

Fot.: mat. prasowe

Zobacz także: Wrastające paznokcie stóp to poważny problem. Sprawdź, jak go uniknąć!

Profesjonalny manicure w domu

W skład zestawu do manicure i pedicure Ideenwelt wchodzą: obcinarka, szpatułka do odsuwania skórek i frezarka z sześcioma wymiennymi końcówkami służącymi do skracania paznokci, polerowania ich powierzchni oraz usuwania skórek, nagniotków i modzeli. Dzięki dostępnemu w drogeriach Rossmann zestawowi twoje paznokcie będą ładnie skrócone i wypolerowane, skórki usunięte bez ryzyka powstania zadziorów, a dłonie i stopy pozbawione szpecącego je zrogowaciałego naskórka i odcisków.

Fot.: Instagram

Zobacz także: Nowy trend w manicure - wiosną postaw na paznokcie z efektem tie dye!

W drogeriach Rossmann zestaw do pielęgnacji dłoni i stóp Ideenwelt teraz można kupić nie za 29,99 zł, a za 19,99 zł. Promocja trwa do 19 marca. Jego dodatkowym atutem jest również niewielki rozmiar, przez co możemy go spokojnie zabrać ze sobą w podróż.

W przypadku frezarek jednak trzeba działać z wyczuciem i wprawą, bo w przeciwnym razie można uszkodzić płytkę paznokcia. Często z tym problemem borykają się osoby, które za jej pomocą ściągają manicure hybrydowy. Naszym zdaniem frezarkę najlepiej stosować do nadawania paznokciom kształtu, usuwania skórek i delikatnego polerowania. 

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 05:27

Zobacz także

Nasze propozycje