Poprzedni artykuł: Pożółke paznokcie u stóp powstrzymują cię przed noszeniem sandałków? Z... Następny artykuł: Ta mało znana choroba powoduje trądzik i wzdęcia! Na szczęście łatwo j...

20-latka użyła samoopalacza, teraz wygląda jak... Fiona ze 'Shreka'. Jaki błąd popełniła?

Pielęgnacja, , tagi: samoopalacz
Jeżeli chcemy szybko uzyskać intensywną opaleniznę, z pomocą przychodzą nam samoopalacze. Jednak ich stosowanie może się skończyć niemałą wpadką. 20-letnia Brytyjka Danni Bruce stała się... zielona!

Naturalna opalenizna wiąże się z ryzykiem czerniaka, wymaga sprzyjającej pogody i wolnego czasu na wylegiwanie się na słońcu. Istnieją jednak łatwiejsze sposoby na uzyskanie idealnie brzoskwiniowego kolorytu. Niektórzy wybierają solarium, inni samoopalacze. 20-letnia Danni Bruce z Notthingam zdecydowała się na drugie rozwiązanie. Nie spodziewała się, że jej skóra aż tak drastycznie się zmieni!

Wpadka z samoopalaczem - zielona skóra

Niedawno pokazywałyśmy wam dziewczynę, która rozpłakała się po opalaniu natryskowym, co skończyło się smugami na twarzy. Przypadek Danni pokazuje, że także przy użyciu samoopalacza łatwo zaliczyć wpadkę. Zdecydowała się na ciemniejszy odcień kosmetyku niż zazwyczaj, ponieważ zależało jej na uzyskaniu intensywnego koloru.
Po zaaplikowaniu samoopalacza na twarz, szyję i ręce zauważyła, że jej skóra zaczyna przybierać niebezpiecznie dziwny kolor i postanowiła czym prędzej go zmyć. Ponieważ łazienka akurat była zajęta, najpierw zrobiła zdjęcia ku przestrodze.

Samoopalacz, który wybrała, udało jej się kupić w dość niskiej cenie, ale nie przypuszczała, że to może mieć wpływ na jego działanie. Wcześniej przez 4 lata korzystała z samoopalaczy tej firmy (St. Moritz), tylko w jaśniejszych kolorach i była zadowolona z efektów. Co więcej, produkty tej marki cieszą się uznaniem w katalogu Kosmetyk Wszech Czasów. Czy kosmetyk był przeterminowany czy to tylko skutki uboczne wybrania zbyt ciemnego odcienia?

W każdym razie po jego aplikacji skóra dziewczyny zrobiła się... zielona i po zmyciu produktu wyglądała na brudną! Po tym incydencie wstydziła się wychodzić z mieszkania. Co więcej, nawet w domu ukrywała twarz w szlafroku. Danni twierdzi, że to doświadczenie zniechęciło ją do sztucznego opalania.
Kiedy pokazała zdjęcia swojej zielonej skóry swoim znajomym, a potem w social mediach, stały się one viralem. Ludzie masowo zaczęli ją porównywać do bajkowej Fiony czy Hulka. Powstało też wiele memów z jej udziałem. Na szczęście dziewczyna ma do siebie dystans i powstałe materiały ją po prostu bawią.

Polecamy:  Z pedicuru na ostry dyżur?! Przez błąd kosmetyczki kobieta trafiła do szpitala

Jedno jest pewne, pamiętajcie o racjonalnym doborze koloru samoopalacza, a także wcześniejszym jego wypróbowaniu, szczególnie przed aplikacją na twarz:) Mamy dla was zestawienie samoopalaczy do twarzy polecanych w KWC:

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 stycznia 2019, 10:42

Zobacz także

Nasze propozycje