Poprzedni artykuł: 10 największych błędów w pielęgnacji skóry - na pewno popełniasz choć... Następny artykuł: 5 trików, dzięki którym rano obudzisz się piękniejsza

Takiego „płynu do demakijażu” jeszcze nie widziałyśmy. I chyba wolimy go nie testować…

Pielęgnacja, , tagi: demakijaż, oleje do twarzy
Być może to najdziwniejszy, a dla niektórych najsmaczniejszy sposób pozbycia się niezwykle trwałej pomadki.

Dziennikarka urodowa zagranicznego magazynu „Seventeen” wspięła się na wyżyny kreatywności i doszła do wniosku, że pizzę można wykorzystać nie tylko jako danie. Podzieliła się z internautami nagraniem wideo, na którym pokazuje, jak w prosty i szybki sposób można pozbyć się wyjątkowo trwałej i ciemnej pomadki.

Zadanie jest dziecinnie proste. Dziennikarka macza palec w tłuszczu z pizzy, a następnie wklepuje go w pomalowane usta. Po chwili przykłada szmatkę, a pomadka znika, jak za dotknięciem magicznej różdżki.

Bardzo efektywne, a zarazem efektowne, prawda? Jak widać, możemy pomalować usta najbardziej trwałą pomadką, jaką znajdziemy w naszej kolekcji. A ona i tak nie wygra starcia z pizzą... 

Oczywiście nigdy nie przyszłoby nam do głowy, żeby zmywać makijaż olejem z pizzy. Natomiast sama metoda używania zdrowych dla cery olejów, jest jak najbardziej znana i lubiana przez wiele kobiet.

Zobacz także:Olejowanie paznokci - hit czy kit?

Zdjęcie główne: pinterest.com/pin/283656476508546888

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:56

Zobacz także

Nasze propozycje