Poprzedni artykuł: Co stało się z twarzą Drew Barrymore?! To nie makijaż ani charakteryza... Następny artykuł: Potem bez potu... - miraDry - nieinwazyjna terapia nadpotliwości

Modelki zdradzają swoje tajne triki na pryszcze. Nie zgadniesz, jak pozbywają się niedoskonałości!

Pielęgnacja, , tagi: sposób na trądzik
Zamiast wyciskania krost, modelki polecają szybkie działanie w postaci punktowych maseczek. Pomysły niektórych z nich są naprawdę dziwne!

Mogłoby się wydawać, że cera modelek jest wręcz nieskazitelna. Nic bardziej mylnego. Podczas pokazów mody czy sesji zdjęciowych ich skóra przechodzi prawdziwą gehennę. Pomimo grubej warstwy podkładu oraz pudru i tak makijaż trzeba wielokrotnie poprawiać, aby nadal wyglądał nieskazitelnie. Z jednej strony na tym między innymi polega ich praca, ale z drugiej… skóra przecież nie ma nawet kiedy odpocząć, a w ciągu dnia nie oddycha.

Dlatego właśnie wiele modelek ma sprawdzone sposoby na to, jak pozbyć się niespodzianek na twarzy, złagodzić stany zapalne oraz zahamować nadmierne wydzielanie sebum. Nierzadko są to domowe sposoby, opierające się na działaniu produktów, które każda z nas może znaleźć w domu. A to tylko dowodzi temu, że droższe kuracje warto stosować w ostateczności, kiedy delikatne działania na skórę nie dają żadnego efektu.

Sprawdźcie w naszej galerii, co każda z nich uwielbia stosować na wypryski.

Zdjęcie: WWD/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lipca 2019, 05:40

Nasze propozycje