Poprzedni artykuł: Jakie olejki warto stosować w walce z trądzikiem? Następny artykuł: Bezpieczne opalanie- co powinnaś o nim wiedzieć?

Zoom na dłonie. Najlepsze maski do rąk

Zaniedbane dłonie to częsty zarzut, jaki stawiają nam lekarze medycyny estetycznej. Walcząc z oznakami starzenia skupiamy się bowiem na twarzy, choć nasz wiek zdradzają również dłonie. Jeśli więc jeszcze o to nie zadbałyśmy, czas najwyższy pomyśleć o pielęgnacji rąk.

Dłonie to właściwie najbardziej spracowana część ciała. Narażone są na działanie licznych czynników zewnętrznych, a do tego także na kontakt z detergentami. Na efekty zaniedbań zwykle nie trzeba długo czekać. Szorstkie ręce i łamliwe paznokcie to wystarczający dowód na to, że dłonie wymagają intensywnego odżywienia. Oba wspomniane problemy można na szczęście rozwiązać za pomocą masek, które niesłusznie kojarzą nam się wyłącznie z pielęgnacją twarzy.

Maski do rąk, a coraz częściej również do paznokci, to efekt inspiracji azjatycką pielęgnacją. Większość z nich skupia się na złuszczaniu martwego naskórka, nawilżaniu oraz dostarczaniu skórze składników anti-aging. Poniżej zaproponowałyśmy wam kilka produktów, które regularnie stosowane pomogą wam zmiękczyć skórę dłoni i wzmocnić paznokcie.

Zobaczcie także:  Olejek kokosowy jako płukanka do ust- test zakończony

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 lutego 2019, 19:47

Zobacz także

Nasze propozycje