Poprzedni artykuł: Antyoksydacyjny koncentrat Resveratrol B E SkinCeuticals Następny artykuł: Łagodząca kuracja Soothing Skin, Lip and Cuticle Care Murad

Regenerująca moc potwierdzona przez ekspertów

Pielęgnacja, , tagi: nawilżanie, Vaseline, wazelina, regeneracja skóry, wazelina kosmetyczna, sucha skóra
Ludzka skóra jest niezwykle ważnym narządem, który osłania cały organizm. Stanowi pierwszą linię ochrony przed czynnikami zewnętrznymi i posiada naturalne zdolności regeneracyjne. Warto je dodatkowo wspomagać, zwłaszcza, gdy ulegną osłabieniu.
uśmiechnięta kobieta w bieliźnie

Sygnał alarmowy – sucha skóra

zamyślona kobieta portret

Niekorzystne czynniki zewnętrzne, skłonność do alergii, niewłaściwa pielęgnacja – to tylko niektóre z elementów, które mogą składać się na końcowy efekt w postaci problemów skórnych. Szorstkość, suchość, łuszczenie, a nawet pękanie skóry – te nieprzyjemne objawy to wyraźny sygnał, że nasza skóra potrzebuje pomocy.

Gdy naturalne procesy regeneracyjne skóry ulegają osłabieniu, należy podjąć działania wspomagające. Wzbogacenie diety o większą ilość witaminy E oraz regularne spożywanie płynów to jedne z możliwości. Kolejną jest stosowanie specjalnych kosmetyków przeznaczonych do głębokiego nawilżania skóry, takich jak produkty Vaseline.

Głęboka moc regeneracji

wazelina kosmetyczna vaseline

Wazelina kosmetyczna jest ceniona na całym świecie, jako substancja posiadająca unikalne właściwości pielęgnacyjne. Zmniejsza ryzyko utraty wody z naskórka, tworząc swoistą powłokę ochronną. Stanowi doskonałą broń w walce z suchą i podrażnioną skórą.

Vaseline Petroleum Jelly to 100% czysta wazelina o najwyższej jakości, potwierdzonej przez specjalistów. Aż trzykrotnie oczyszczana, spełniana wymagania bezpieczeństwa i czystości międzynarodowych standardów - EP, USP i US FDA. Ten wielofunkcyjny kosmetyk silnie nawilża skórę i skutecznie wspomaga proces jej regeneracji.

Systematyczność działania

vaseline essential healing

Warunkiem skutecznej regeneracji skóry jest systematyczne dbanie o jej kondycję. Warto wzbogacić codzienną pielęgnacje o odpowiednie produkty, np. balsam Vaseline Essential Healing z linii Intensive Care, który intensywnie nawilży ciało. Dodatkowo zawiera ekstrakt z owsa – składnika znanego ze swoich kojących właściwości.

Osoby wyjątkowo wrażliwe mogą sięgnąć po produkty w wersji bezzapachowej, takie jak intensywnie regenerujący balsam Vaseline Advanced Repair. Potwierdzono klinicznie, iż jego skoncentrowane działanie regeneracyjne daje widoczne efekty już po 5 dniach. A po dokonaniu wyboru, należy zadbać o regularność stosowania – nasza skóra z pewnością to doceni, odwdzięczając się pięknym wyglądem!

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Nasze propozycje