Poprzedni artykuł: 5 kosmetyków, które powinnaś trzymać w lodówce Następny artykuł: Mezoterapia igłowa - zrób ją wlaśnie teraz!

5 kosmetyków z wyższej półki, które warto przetestować choć raz w życiu

Są drogie - to niezaprzeczalne, ale niezaprzeczalne jest także ich świetne i ponadprzeciętne działanie. Wybrałyśmy 5 luksusowych kosmetyków do pielęgnacji, które są zdecydowanie warte swojej ceny. Sprawdźcie, jakie produkty znalazły się w zestawieniu.

Podobno większość kobiet jest skłonna wydać więcej pieniędzy na luksusowe produkty do makijażu, podczas gdy te do pielęgnacji twarzy zazwyczaj nie cieszą się dużą popularnością. Piękne opakowania i szum powstały wokół coraz to nowych cieni do powiek, pomadek czy obecnie niesamowicie popularnych produktów do konturowania przemawiają do nas zdecydowanie bardziej niż z pozoru zwyczajne produkty do pielęgnacji. A przecież to idealna, zadbana cera jest podstawą udanego makijażu. Dlatego też właśnie o nią powinnyśmy zadbać w pierwszej kolejności.

Drogie kosmetyki - w jakie warto inwestować?

Jeśli przyjmiemy, że warto inwestować w drogie kosmetyki, to właśnie luksusowe produkty do pielęgnacji powinny zainteresować nas w największym stopniu. Wybrałyśmy 5 kosmetyków, których nie można porównać z produktami z niższej półki, bo ich działanie jest naprawdę wyjątkowe, a poprawa stanu cery jest zauważalna właściwie natychmiast. Zobaczcie, jakie kosmetyki warto przetestować choć raz w życiu.

Polecamy ponadto - luksusowe składniki, których warto szukać w kosmetykach.

zdjęcia: Imax Tree

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 12:59

Zobacz także

Nasze propozycje