Poprzedni artykuł: Mam problem: odmrożenia Następny artykuł: Olejowanie paznokci

Pozbądź się kobiecego wąsika!

Wąsik to wstydliwa i kłopotliwa sprawa dla wielu kobiet. Przygotowaliśmy przegląd metod usuwania niechcianego owłosienia - sprawdź która będzie dla ciebie najlepsza!

kobiecy wąsik

Kremy do depilacji dają szybki i bezbolesny efekt, niestety bardzo krótkotrwały. Przed ich nałożeniem zrób próbę alergiczną, żeby wykluczyć ryzyko podrażnienia i alergii. Rozjaśniacze lub woda utleniona sprawią, że włoski będą jaśniejsze, ale nadal widoczne, dlatego jeśli zależy ci na bardziej trwałych efektach wybierz inne metody.

Większość depilatorów posiada wąską nakładkę, którą można depilować wąsik. To dobra metoda jeśli masz pojedyncze, ciemne i dość grube włoski. Jeśli chciałabyś usunąć meszek na ustami lepszy będzie wosk albo pasta cukrowa, które dokładnie i skutecznie poradzą sobie z cienkimi, najczęściej jasnymi włoskami. Efekt jest dość trwały – wystarcza na 3-4 tygodnie i jest w miarę niedrogi – 19zł (Time for Wax, Depilatornia) do 30-40zł (Ouch!, salon firmowy Lycon). Jeśli twoim problemem są pojedyncze, ciemne włosy możesz śmiało skorzystać z pęsety.

Depilacja laserowa to najskuteczniejszy rodzaj depilacji, który pozwoli pozbyć się niechcianego owłosienia na długo. Minusem jest wysoka cena serii zabiegów, ale są to dobrze zainwestowane pieniądze. Polecamy lasery diodowe, które są o wiele bardziej skuteczne niż IPL. Już po pierwszym zabiegu zobaczysz zdecydowaną różnicę – włosy wypadną! Cena za 1 zabieg to wydatek około 100zł (Depiclinic) do159zł (Epilira).

depilacja kobiecy wąsik

Pozbądź się wąsika: 1) Plastry z woskiem do depilacji twarzy Joanna, 7zł; 2) Rozjaśniacz do włosków Sally Hansen, 25zł; 3) Krem do depilacji twarzy i miejsc wrażliwych EpiLady Perfecta, 13zł; 4) Krem do depilacji cukrowy Bielenda, 9zł; 5) Plastry z woskiem do depilacji twarzy miodowe Tanita; 6) Żel chłodzący po depilacji do twarzy Ava, 15zł; 7) Wosk do depilacji twarzy Veet, 29zł

Jakie są wasze sposoby na niechciane włoski nad ustami?

zdjęcia: 123rf

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

10 lipca 2020, 12:11

Nasze propozycje