Poprzedni artykuł: Kosmetyczne hity marca - perfumy pachnące pieprzem, genialny rozświetl... Następny artykuł: Dzięki tej odżywce Polki przestały potrzebować sztucznych rzęs. Jak dz...

Po prostu klasyk! Oto kosmetyk 18-lecia KWC

"Klasyk" - to słowo najczęściej przewija się w recenzjach produktu, który nagrodziliśmy statuetką dla kosmetyku 18-lecia KWC. Dlaczego Wizażanki są mu wierne?

Zawiera masło shea, łagodzący pantenol i olejek jojoba. Nawilża przez całe 12 godzin i kosztuje tylko kilka złotych. Oto produkt, który jest z nami od początku historii Wizażu i KWC.

Kosmetyk 18-lecia: Nivea Classic, Pomadka ochronna

Wybierając kosmetyk 18-lecia KWC, chcieliśmy docenić produkt uniwersalny, szeroko dostępny, lubiany przez kobiety (i mężczyzn!) w każdym wieku i o różnych typach skóry. Statuetką nagrodziliśmy Pomadkę ochronną z pantenolem, olejkiem jojoba i masłem shea marki Nivea. Od początku istnienia KWC produkt ten zbiera doskonałe recenzje. Obecnie jest ich już 426, a średnia ocena wynosi 4/5.

Zobacz także: Lista wszystkich zwycięzców Kosmetyk Wszech Czasów 2018

Dlaczego pielęgnująca pomadka Nivea Classic jet nie do pobicia? Oddajmy głos Wizażankom, które konsekwentnie używają jej od niemal dwóch dekad.

Doskonale nawilża przesuszone usta i wspomaga ich regenerację. Szczególnie sprawdza się podczas zimy jako ochrona naskórka. Bardzo lubię jej delikatny zapach i posmak na ustach. Pozostanę jej wierna na zawsze - obiecuje ewisz.

Delikatny zapach i lekka formuła tej pomadki zmienia ją w uniwersalny ratunek na wszelkiego rodzaju problemy z nawilżeniem. Doskonale nawilży usta, pomoże przy zajadach, nawilży płatki nosa podrażnione przez chusteczki, gdy siedzisz zakatarzona w pracy, czy szkole... można by tak wymieniać w nieskończoność! - pisze Charlinee,

Dodatkowym atutem produktu jest to, że w razie potrzeby bez oporów sięga po niego mój mężczyzna ;) Co prawda ląduje później w jego kieszeni, ale bez wyrzutów mogę zainwestować w nową - zaznacza ivva1.

Ta pomadka ochronna to produkt kultowy, nadaje się dla kobiet, mężczyzn, dzieci, bogatych, biednych, każdej rasy i narodowości. Ta pomadka obiektywnie patrząc jest po prostu świetna. Koi i łagodzi podrażnienia, natychmiastowa ulga dla spierzchniętych ust, długo utrzymuje to nawilżenie, jest ultrawydajna, chroni usta przed mrozem - ocenia Pani Kidding.

To tylko niektóre opinie - gdybyście chciały przeczytać wszystkie, pewnie zajęłoby to całą noc... My też zawsze mamy ją w torebce - bez niej nasze usta nie przeżyłyby wszystkich eksperymentów z ultratrwałymi kolorowymi pomadkami w płynie, które potrafią zdobić, ale i wysuszać. Hipoalergiczna formuła Nivea Classic jest tak lekka, że używamy jej nawet latem.

Mamy nadzieję, że ten klasyk zostanie z nami co najmniej na kolejne 18 lat!

Zdj. główne: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lutego 2019, 00:59

Zobacz także

Nasze propozycje