Poprzedni artykuł: Maseczka na noc Advanced Repair Sleeping Facial Wild Rose Korres Następny artykuł: Alidya - jedyny preparat do walki z cellulitem, który trafia w sedno!

Czysta skóra dzięki Perfecta Mineralne Oczyszczanie

Podstawą dbania o piękno i młody wygląd skóry jest jej prawidłowe oczyszczanie. Perfecta Mineralne Oczyszczanie to wyjątkowe połączenie Lapis Lazuli - unikalnego źródła minerałów: krzemu, wapnia, magnezu i minerałów morskich z naturalnymi składnikami pielęgnującymi różne typy cer.

Perfecta Mineralne Oczyszczanie

Perfecta Mineralne Oczyszczanie to 3 linie skutecznych, a jednocześnie delikatnych dla skóry produktów dopasowanych do potrzeb 3 typów cer – normalnej, suchej i wrażliwej, mieszanej i tłustej.

  • Linia do cery suchej to 5 produktów o działaniu nawilżającym: mineralny płyn micelarny, mineralne mleczko do demakijażu, mineralny żel myjąco-rewitalizujący, mineralny peeling drobnoziarnisty oraz mineralna maseczkę typu peel-off.
  • W linii do cery suchej i wrażliwej są 4 produkty o działaniu łagodzącym: mineralny płyn micelarny, mineralny płyn micelarny do cery naczynkowej, mineralny krem myjący – maska 2 w 1, mineralny peeling enzymatyczny.
  • Cera mieszana i tłusta to linia 3 produktów, które mają działanie wygładzające: mineralny tonik złuszczający, mineralny żel myjący z mikrogranulkami oraz mineralny peeling gruboziarnisty.

Ceny kosmetyków z linii Perfecta Mineralne Oczyszczanie wahają się od 2,50 do 16zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2020, 14:57

Nasze propozycje