Poprzedni artykuł: To serum zapewnia niesamowite efekty! Brwi rosną dzięki niemu jak szal... Następny artykuł: Te kremy dosłownie wymazują zmarszczki z twarzy. I są tanie!

Phlov to kosmetyczna marka Anny Lewandowskiej. Znamy asortyment oraz ceny!

Anna Lewandowska swój najnowszy projekt trzymała w tajemnicy. Nareszcie wszystko stało się jasne! Gwiazda startuje z marką kosmetyczną.

Anna Lewandowska to prawdziwa kobieta biznesu. Spełnia się jako trenerka fitness, blogerka, właścicielka marki Foods by Ann oraz twórczyni aplikacji Diet & Training by Ann. Tym razem gwiazda poszła o krok dalej i od miesięcy zapowiadała nowy biznes, który na Instagramie funkcjonował jako "Anna Lewandowska New Project". Nareszcie wszystko stało się jasne - Anna Lewandowska ze swoją marką Phlov (czyt. flō) debiutuje w świecie kosmetycznym.

Jak czytamy na stronie brandu - nazwa ma nawiązywać do słowa flow, "czyli stanu pełnego zaangażowania w wykonywaną czynność, któremu towarzyszą radość, spokój i szczęście". 

Kosmetyki Anny Lewandowskiej - co znajdziemy w ofercie Phlov?

Jak można było się spodziewać, w asortymencie marki Anny Lewandowskiej znajdą się naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy oraz ciała. Phlov to marka wegańska, która wykorzystuje nowe odkrycie tzw. Brain-Skin. 

W swoich recepturach PHLOV, jako pierwsza marka kosmetyczna w Polsce, wykorzystuje rewolucyjne odkrycie z dziedziny neuronauki - BRAIN-SKIN. To połączenie między mózgiem i skórą, które umożliwia wpływanie na nastrój poprzez poprawę stanu cery - czytamy na stronie marki.

Przy składzie większości kosmetyków z asortymentu marki znajdziemy informację, że w około 97 proc. jest on naturalny. Jako przykład weźmy pod lupę odmładzające serum kwiatowe "Flower Yourself". W jego składzie zajdziemy skwalan z trzciny cukrowej, który doskonale nawilża i wygładza skórę, a także C-INFUSSION (inteligentną pochodną witaminy C) czy upiększający olejek z róży damasceńskiej. Oprócz naturalnego składu niewątpliwym plusem kosmetyków są ich eleganckie opakowania.

Ceny kosmetyków Anny Lewandowskiej

Na ten moment można zamawiać je na stronie internetowej marki w przedsprzedaży (wysyłka od 28 października). Od 29 października z kolei kosmetyki Phlov będą dostępne w sprzedaży stacjonarnej w perfumeriach Sephora.

Ceny kosmetyków Anny Lewandowskiej są dość wysokie. Najtańszym kosmetykiem w asortymencie marki są żele do mycia (49 zł), a najwięcej będzie trzeba zapłacić m.in. za booster odmładzający (159 zł). Oto przykładowe ceny pozostałych kosmetyków:

  • Błyskawicznie Upiększająca Maska - 99 zł,
  • 10-minutowa Terapia Złuszczająca - 79 zł,
  • Ultra-nawilżający Krem Adaptogenny - 159 zł,
  • Synbiotyczna Pianka Oczyszczająca - 79 zł.

Choć ceny są dość wysokie, warto zaznaczyć, że płacimy za bardzo dobre składy oraz ekologiczne opakowania kosmetyków nawiązujące do trendów zero oraz less waste. Produkty zamknięte są w opakowaniowych nadających się do recyklingu, które zostały wykonane z takich materiałów jak BIO-PET, szkło oraz trzcina cukrowa.

Co myślicie o kosmetykach Phlov? Naszym zdaniem zapowiadają się bardzo obiecująco!

Zobacz także: Anna Lewandowska nosi torebkę za 10 tysięcy zł! Podobną kupicie w Zarze za 200 zł

Zdjęcia: materiały prasowe

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 października 2019, 19:02

Nasze propozycje