Poprzedni artykuł: Kosmetyk hipoalergiczny czy testowany alergologicznie? Następny artykuł: Mam problem: AZS - atopowe zapalenie skóry

5 egzotycznych masaży, które musisz spróbować!

Nie ma nic przyjemniejszego niż pełne odprężenie, dlatego od czasu do czasu warto skorzystać z profesjonalnego masażu. Oprócz klasycznych, relaksacyjnych i antycellulitowychy masaży gabinety kosmetyczne i salony SPA oferują szeroki wybór egzotycznych masaży.

Masaż stemplami

Masaż kamieniami

Wykonywany gorącymi kamieniami bazaltowymi, które rozgrzewają masowane miejsca i pobudzają krążenie. Polecany osobom zestresowanym, uskarżającym się na bóle mięśniowe i migrenowe. Masaż przywraca równowagę wewnętrzną.

Masaż lomi – lomi

Technika ta pochodzi z dawnych hawajskich świątyń i często nazywana jest masażem 'kochających rąk'. Polega nie tylko na rozluźnieniu mięśni – zajmuje się człowiekiem jako całością. Odblokowywane są tłumione emocje, a nasze myśli, energia powracają do harmonii. Pomaga osiągnąć stan równowagi pomiędzy tym co cielesne i duchowe.

Masażysta masuje przede wszystkim przedramionami wykonując przy tym taneczne ruchy pełne gracji.

Masaż tajski stóp

Masaż opiera się na refleksologii - wykorzystuje się wyprofilowaną drewnianą pałeczkę, która silnie stymuluje punkty refleksyjne. Likwiduje uczucie 'ciężkich nóg'.

Masaż stemplami

Stemple to bawełniane ściereczki wypełnione ciepłą ziołową mieszanką połączoną z olejkami eterycznymi. Masaż nimi pobudza punkty energetyczne. Świetnie usuwają bóle mięśni i stawów, stres i napięcie.

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 marca 2019, 11:54

Zobacz także

Nasze propozycje