Poprzedni artykuł: Modelki zdradzają swoje tajne triki na pryszcze. Nie zgadniesz, jak po... Następny artykuł: Na jednym zdjęciu idealne ciało, na drugim... wyraźny cellulit. To nie...

Potem bez potu... - miraDry - nieinwazyjna terapia nadpotliwości

Pielęgnacja, , tagi: Klinika Ambroziak
Procedura redukcji potu za pomocą systemu miraDry jest bezpieczna, klinicznie udowodniona oraz posiadająca certyfikat FDA. Jest również szybka, nieinwazyjna i wykonywana w gabinecie lekarskim. System miraDry precyzyjnie dostarcza kontrolowaną elektromagnetyczną energię w regiony pod pachą, gdzie znajdują się gruczoły potowe, podgrzewając je dzięki czemu są eliminowane na dobre.

MiraDry jest łatwym rozwiązaniem nadmiernego pocenia pod pachami. Zabieg nie jest  bolesny, gdyż nie wykorzystuje się takich inwazyjnych metod jak nacięcia czy nakłucia. Stopień nasilenia wiązki promieniowania elektromagnetycznego jest dostosowany indywidualnie do każdego pacjenta.
Aby jednak wyeliminować całkowicie ryzyko pojawienia się bólu, stosowane jest znieczulenie miejscowe pod pachami przed rozpoczęciem zabiegu. Zabieg trwa około jednej godziny. 

Kiedy powstaje i jak długo utrzymuje się efekt?

Trwały efekt leczniczy jest wynikiem zablokowania gruczołów potowych. Co ważne, wraz z upływem czasu nie ulegają one regeneracji, jak miało to miejsce w przypadku tradycyjnych metod leczenia nadmiernej potliwości. W 90% jeden zabieg z wykorzystaniem MiraDry przynosi pożądane efekty. W celu zmaksymalizowania efektywności większości pacjentów zaleca się przeprowadzenie po trzech miesiącach zabiegu uzupełniającego.
A gdzie najlepiej go wykonać? 

Klinika Ambroziak
al. Gen. W. Sikorskiego 13, 
02-758 Warszawa

Szpital Ambroziak
ul. Młynarska 2a, 
05-500 Piaseczno

Tel.: +48 22 111 50 05;
Tel.: +48 726 101 000,

recepcja@klinikaambroziak.pl

www.klinikaambroziak.pl

 

 

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Zobacz także

Nasze propozycje