Poprzedni artykuł: Temu kosmetykowi Meghan Markle zawdzięcza piękną cerę. Poleciła go jej... Następny artykuł: TEST REDAKCJI: nowy zapach Avon Perceive Soul. Jest idealny na lato!

Oto najlepsze kosmetyki na cellulit osiemnastolecia. Wizażanki potwierdzają ich działanie!

Cuda się nie zdarzają, ale te kosmetyki sprawiają, że jesteśmy skłonne w nie uwierzyć... Wizażanki potwierdzają ich działanie w walce z uporczywą skórką pomarańczową.

W ciągu 18 lat istnienia Wizaz.pl i bazy KWC kosmetyki na cellulit recenzowałyście zdecydowanie rzadziej niż maskary i pomadki. A szkoda, bo w przypadku tak trudnej do zwalczenia dolegliwości jak cellulit, szczere opinie Wizażanek są na wagę złota. Z okazji urodzin serwisu postanowiłyśmy więc zebrać w jednym miejscu kosmetyki, które cieszą się doskonałą opinią wśród czytelniczek. Niektóre z nich są na rynku od lat, inne to już kolejne wersje hitowych serii do pielęgnacji ciała. Wszystkie napinają i wygładzają skórę, a w połączeniu ze zwiększoną aktywnością fizyczną i drobnymi zmianami w diecie, mogą zdziałać prawdziwe cuda.

Jak używać kremu na cellulit?

Krem na cellulit to nie zwykły balsam do ciała, sposób jego aplikacji też jest bardzo ważny. Żeby pobudzić krążenie krwi i limfy musimy wykonać energiczny masaż (tu znajdziesz wskazówki, jak się za ta to zabrać). Alternatywą dla masażu ręcznego są zabiegi za pomocą gąbki lub specjalnej przyssawki (np. Cellu-Cup, dostępnej w Sephorze). Wśród ulubionych kosmetyków Wizażanek są także takie, które nadają się do body wrappingu, czyli domowego SPA z użyciem folii spożywczej. Najważniejsze, żeby kremu lub koncentratu celullitowego nie nakładać pośpiesznie i od niechcenia!

W naszej galerii znajdziesz kosmetyki na cellulit najbardziej lubiane przez Wizażanki. Który z nich jest twoim zdaniem najlepszy?

Wypróbuj hity z bazy Kosmetyk Wszech Czasów Wizaz.pl

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

8 grudnia 2019, 11:03

Nasze propozycje