Poprzedni artykuł: 5 błędów pielęgnacyjnych, przez które masz trądzik! Następny artykuł: Bielsze zęby już po jednym szczotkowaniu - nowe pasty Signal

Nowy zapach od AXE!

Pielęgnacja, , tagi: zapachy męskie, axe
Szukacie wyjątkowego zapachu dla swojego mężczyzny? Koniecznie sprawdźcie nowy zapach od AXE!
axe

AXE BLACK to zapach, który pomaga się zrelaksować i oczyścić umysł, a następnie odsłonią najbardziej atrakcyjną wersję siebie. Zapach otwierają świeże nuty bergamotki, i mandarynki, w towarzystwie wodnych akordów, które łagodzą ostre i soczyste nuty owocowe, m.in. gruszki i arbuza. W nucie serca wyczuwalna jest woń rozmarynu i kardamonu. Zapach wieńczy kompozycja zmysłowych akordów paczuli, mchu oraz drzewa cedrowego, które nadają męskiego charakteru całej kompozycji. „Opracowując kompozycję dla AXE Black, stworzyliśmy męski, ale nie przytłaczający zapach. Elegancki, ale również bardzo dyskretny” powiedziała Anne Gottlieb. „Zamiast mocnych, ciężkich nut drzewnych – użyliśmy tych łagodniejszych. Z pewnością nie jest to zapach Twojego ojca.” – podkreśla światowej sławy nos.

Jeśli dodamy do tego minimalistyczne opakowania i oszczędną grafikę, która idealnie wpisuje się w trend „mniej znaczy więcej” mamy już pełen obraz nowej linii AXE Black. Czarna kolorystyka nawiązuje do nazwy – która choć prosta - jest charakterystyczna i szybko zapada w pamięć. Matowe wykończenie zdecydowanie wyróżnia całą serię spośród kosmetyków męskich dostępnych na sklepowych półkach.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

18 lutego 2019, 18:22

Zobacz także

Nasze propozycje