Poprzedni artykuł: Ta domowa maseczka jest nieapetyczna, ale poradzi sobie z i trądzikiem... Następny artykuł: Składnik samoopalaczy może powodować raka? Spokojnie, tylko w tym jedn...

Kultowy olejek Isana znika z Rossmanna? Uspokajamy

Miałyście w ostatnim czasie trudności z zakupem olejku Isana? W mediach społecznościowych pojawiały się informacje o wycofywaniu produktu. Czy rzeczywiście zniknie z półek? Uspokajamy.

Jeśli używacie gąbeczek do aplikacji podkładu, z pewnością dobrze znany jest wam kultowy olejek Isana. W teorii przeznaczony jest on do mycia ciała, ale Wizażanki pokochały go za błyskawiczne czyszczenie pędzli i gąbeczek do makijażu typu beauty blender. Olejek potrafi rozpuścić plamy po najbardziej trwałych podkładach jak Estee Lauder Double Wear czy Revlon ColorStay, jest wydajny i niedrogi. W KWC produkt otrzymuje wyjątkowo wysokie oceny.

Ten olejek jest super produktem nie pod prysznic, ale do mycia i pielęgnacji pędzli i gąbeczek do makijażu. Bardzo dobrze radzi sobie z wszystkimi zabrudzeniami - z podkładem, cieniami do powiek pudru itp. Domywa nawet mocno ubrudzone gąbki do czysta, a sama ta czynność (za którą za bardzo nie przepadam) odbywa się szybko i "bezboleśnie". Wszystkie akcesoria do makijażu są bardzo dobrze umyte i nic złego się z nimi nie dzieje (włosie nie wypada, gąbeczka się nie psuje). Za kilka złotych jest to naprawdę bardzo dobry produkt - pisze w katalogu KWC Unepetiteblonde992.

Zobacz także: Selena Gomez to ikona w świecie beauty, ale na Gali MET zaliczyła makijażową wpadkę

Olejek Isana znika z Rossmanna?

Olejek stał się do tego stopnia popularny, że w ostatnim czasie znalezienie go stacjonarnie w Rossmannie graniczyło z cudem. W sieci niektóre z dziewczyn powtarzały nawet plotki o wycofaniu produktu z drogerii, przez co wiele z nich zaczęło robić zapasy, a to wywołało jeszcze większe trudności z kupieniem olejku. Na szczęście są to tylko plotki, olejek nie będzie wycofany. 

Zainteresowanie olejkiem jest w pełni uzasadnione - trudno znaleźć tańszy produkt, który tak rewelacyjnie doczyszczałby gąbeczki. Mamy nadzieję, że w Rossmannie będzie dostępny po wieki, a tymczasem idziemy robić zapasy. Jeśli jeszcze go nie próbowałyście, koniecznie wpiszcie ją na listę kosmetyków do przetestowania.

Zobacz także: Błędy z Beauty Blenderem, które popełniamy najczęściej

zdjęcia: iStock

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 lutego 2019, 06:25

Zobacz także

Nasze propozycje