Poprzedni artykuł: Nowe perfumy dla kobiet Avon Luck Następny artykuł: Zwalcz pierwsze oznaki starzenia z Philips VisaCare

Nowy zabieg Easy TCA Pain Control na przebarwienia, rozstępy i blizny potrądzikowe!

Firma SkinTech wprowadziła na rynek innowacyjny peeling Easy TCA Pain Control na bazie TCA, który pozwala na uzyskanie jeszcze lepszych efektów terapeutycznych bez odczuć bólowych towarzyszących terapii kwasem trójchlotooctowym.

peeling chemiczny Easy TCA Pain Control

Easy TCA Pain Control posiada wszystkie zalety znanego Easy TCA i jest uważany za najbezpieczniejszy i najprostszy do wykonania peeling na bazie TCA. Produkt ten, nakładany różnymi metodami, pozwala osiągnąć szerokie spektrum głębokości działania. Nie wymaga wcześniejszego przygotowania i pozwala pacjentowi prowadzić normalne, aktywne życie. Easy TCA Pain Control ma ulepszoną, opatentowaną formułę, dzięki której możemy uzyskać jeszcze lepsze efekty przy głębokich przebarwieniach i drobnych zmarszczkach. Działanie Easy TCA Pain Control polega na progresywnej odnowie komórek skóry. Roztwór peelingu dogłębnie modyfikuje przenikalność skóry i pozwala na szybką oraz głęboką penetrację naskórka i skóry właściwej. Dodatkowo krem w postaci Post Peel Mask ma właściwości silnie stymulujące, antyoksydacyjne i wspomagające gojenie skóry po zabiegu. Globalne działanie Easy TCA Pain Control i Post Peel Mask obejmuje pełne i progresywne odnowienie skóry, bardziej stymulujące niż destrukcyjne, które pozwala na normalne funkcjonowanie w trakcie leczenia. Easy TCA Pain Control posiada certyfikat CE i jest zarejestrowany jako wyrób medyczny.

Wskazania do zastosowania Easy TCA Pain Control:

  • Fotostarzenie i wiotkość skóry
  • Problemy pigmentacyjne
  • Rozstępy
  • Blizny potrądzikowe

Cena zabiegu Easy TCA Pain Control 450zł

Gdzie: dr Magdalena Łopuszyńska, Gabinet Kosmetyki Lekarskiej BELLA, ul. Piękna 20 w Warszawie

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 sierpnia 2019, 09:47

Nasze propozycje