Poprzedni artykuł: 6 kremów koloryzujących i BB na 6 problemów skóry! Następny artykuł: Najnowszy zapach Heavenly Summer EDP Victoria’s Secret

11 solnych i cukrowych peelingów do ciała!

Peelingi do ciała z kryształkami soli lub cukru skutecznie usuwają martwy naskórek i sprawiają, że skóra staje się gładka i świetlista. Sprawdź 11 wybranych przez nas solnych i cukrowych peelingów do ciała!

Peeling solny lub cukrowy do ciała

Peelingi cukrowe i solne polecamy osobom, którym zależy na mocnym złuszczaniu. Są ostre, dlatego jeśli twoja skóra ma skłonność do podrażnień lepiej z nich zrezygnuj. Po ich zastosowaniu ciało stanie się idealnie gładkie, sprężyste i przyjemne w dotyku.

Cukrowe i solne kryształki zawieszone są w oleistej bazie (dzięki temu drobinki się nie rozpuszczają!), która dodatkowo natłuszcza i odżywia skórę. Takie produkty są świetne dla osób, którym zależy na dodatkowych funkcjach pielęgnacyjnych. Jeśli twoja skóra jest bardzo sucha z pewnością pokochasz ten rodzaj kosmetyku.

Taki produkt z łatwością możesz zrobić sama w domu! My jesteśmy zakochane w cukrowym peelingu ogórkowo-cytrynowym do ciała!

Lubisz cukrowe i solne peelingi do ciała? Który jest twoim ulubionym?

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 09:46

Zobacz także

Nasze propozycje