Poprzedni artykuł: Przetestowane przez Wizaż: rozświetlający zabieg Geneo+! Następny artykuł: Nie rób tego swojej skórze!

Rosie Huntington-Whiteley i jej perfumy – Rosie for Autograph

Rosie for Autograph to kwiatowo-orientalne perfumy stworzone przez Rosie Huntington-Whiteley, inspirowane urodą angielskiego krajobrazu, skąpanego w świetle letniego poranka. Świeża i ciepła kompozycja, z charakterystyczną, różaną nutą serca, która powstała na bazie naturalnej esencji z płatków róży stuletniej (centyfolii) we francuskiej stolicy perfum, Grasse.
Perfumy Rosie for Autograph Marks & Spencer

„Podobnie, jak przy kolekcji bielizny, urzekła mnie prostota i elegancja kwiatów centyfolii. Ta szlachetna odmiana róży w dawnym stylu, idealnie oddaje charakter moich perfum – ich świeżość i tajemniczość, aurę zmysłowości i luksusu, którą roztaczają” – tłumaczy Rosie Huntington-Whiteley.

Pracując nad swoim pierwszym zapachem, Rosie korzystała z doświadczenia wybitnego twórcy perfum, Ralfa Schwiegera, który nadał ostateczną postać jej pomysłom. Wspólna chęć stworzenia luksusowej i sugestywnej kompozycji zapachowej, zabrała tę dwójkę w podróż do Nowego Jorku, Londynu i wreszcie do Grasse. Tam, wśród słodkich aromatów, ręcznie zbieranych płatków róż i tradycyjnie pozyskiwanego różanego olejku, pracowali przez długie miesiące nad jej udoskonaleniem.

Rosie for Autograph to nowoczesny, kwiatowo-orientalny zapach:

  • Nuta głowy – pieprz, cytryna, zielone liście
  • Nuta serca – czerwona róża stulistna, magnolia, jaśmin
  • Nuta bazy – drzewo sandałowe, wanilia, piżmo

Perfumy Rosie for Autograph Marks & Spencer - cena: 79zł / 30ml, 169zł / 75ml

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

22 marca 2019, 07:02

Zobacz także

Nasze propozycje