Poprzedni artykuł: Balsamy Physiogel w wakacyjnej promocji Następny artykuł: Kiedy stosujemy botoks, a kiedy kwas hialuronowy?

Nowy zapach Zippo Feel Zone!

Nowa wersja zapachu Zippo to młodzieżowa linia dedykowana nowej generacji konsumentów. Flakon, zarazem elegancki i wygodny w użyciu, kształtem przypomina iPhona - jest niezwykle nowoczesny i modny.

perfumy Zippo Feel Zone

FEEL ZONE DLA NIEJ ZIPPO

Zippo Feel Zone „dla niej” jest idealny dla dziewczyn poszukujących nowinek technicznych i gadżetów oraz śledzących najnowszą modę i trendy. Dla dziewczyn, które kochają szalone, pełne niespodzianek życie, podróże i prowadzą intensywne życie towarzyskie. Wesołych, szalonych, nieprzewidywalnych, pewnych siebie i takich, dla których miejska rzeczywistość to ich żywioł!

FEEL ZONE DLA NIEGO ZIPPO

Zippo Feel Zone "dla niego" skierowany jest do młodych mężczyzn, podążających za nowymi technologiami. Wszystko, co ich otacza jest modne, nowoczesne, eleganckie. Uwielbiają modę i najnowsze trendy, a elegancki minimalizm to ich styl. Kochają amerykańską ikonę – Zippo, są ciekawi świata, za każdym razem wybierają nowatorskie rozwiązania.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 lipca 2020, 22:24

Nasze propozycje