Poprzedni artykuł: Ten żel zmniejsza liczbę wyprysków i niedoskonałości. A teraz kupisz g... Następny artykuł: Wizażanki przetestowały zestaw NIVEA Q10 PLUS C – czy produkty mają wł...

Specjalnie na Walentynki Rossmann przygotował świetną promocję. Tym razem taniej kupicie...

Pielęgnacja, , tagi: Rossmann
...wszystkie kosmetyki dla mężczyzn! Od 9 do 19 lutego obowiązywać będzie oferta "2 + 2 za grosz" na wszystkie produkty męskie.

Rossmann po raz kolejny rusza z wielką promocją 2 + 2! Tym razem dotyczy ona wszystkich produktów przeznaczonych dla mężczyzn. Musimy wybrać cztery różne kosmetyki, a za dwa tańsze z nich zapłacimy jedynie dwa grosze. Jest jednak pewien warunek - wszystkie cztery produkty muszą być różne, a dokładniej - każdy musi mieć inny kod kreskowy. Możemy wybierać spośród produktów tej samej marki, ale kategorie produktów muszą być różne. Możemy przykładowo wybrać żel pod prysznic, a do niego dobrać szampon, dezodorant i balsam.

Promocja 2+2 ponownie w Rossmannie

Promocja rozpoczyna się w piątek 9 lutego i będzie obowiązywać przez 10 dni. Rossmann startuje więc z promocją bezpośrednio przed zbliżającymi się walentynkami, aby skłonić klientki do zakupu kosmetycznych prezentów. Wybierzecie się z tej okazji do drogerii? Poniżej znajdziecie najwyżej ocenione produkty męskie w KWC, które kupicie na promocji w Rossmannie.

Na zdjęciu:

1. Le Petit Marseillais, Nature for Men, Żel pod prysznic 3 w 1 - 12,99 zł

2. Nivea, Men, Sensitive, Łagodząca woda po goleniu - około 30 zł

3. Old Spice, Bearglove, Deodorant Stick - około 10 zł

4. L'Oreal Paris, Men Expert, Hydra Energetic - około 30 zł

5. Ziaja, Yego, Balsam po goleniu - około 7 zł

Zobacz także: Nowa promocja w Rossmannie! Teraz niedopasowany podkład możecie... zwrócić!

Źródło zdjęć: iStock, materiały pr

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 lutego 2019, 22:37

Zobacz także

Nasze propozycje