Poprzedni artykuł: Must have na wiosnę Następny artykuł: Zrób to sama: tonik do twarzy Pomarańczowy gaj

Clarisonic Mia 2 - soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

Szczoteczka soniczna do oczyszczania twarzy Clarisonic Mia 2, po dużym sukcesie za oceanem, nareszcie będzie dostępna w Polsce! Urządzenie Clarisonic nie tylko skutecznie oczyszcza twarz, ale i poprawia wchłanianie kosmetyków, zmniejsza pory, wygładza cerę i przywraca jej naturalny blask.

szczoteczka do twarzy Clarisonic Mia 2

Szczoteczka do twarzy Clarisonic Mia 2 wykonuje 300 mikro-oscylacji na sekundę, czyli 300 ruchów postępowo-zwrotnych, które są praktycznie niewidoczne gołym okiem. Częstotliwość wynosząca 300 ruchów na sekundę zapewnia skuteczne oczyszczenie skóry, nie naruszając w najmniejszym nawet stopniu jej elastyczności. Pracę urządzenia można porównać do lekkiego masażu, który nie przesuwa tkanek nawet o milimetr.

Technologii sonicznej towarzyszy staranny dobór włosia o idealnie zaokrąglonych końcach, które nie podrażnia skóry. Oferowane są 4 końcówki szczoteczek do twarzy, w zależności od rodzaju i wrażliwości skóry:

  • bardzo delikatna
  • wrażliwa
  • normalna
  • o rozszerzonych porach

Szczoteczka Clarisonic wykracza poza funkcję samej tylko szczoteczki, stając się urządzeniem stymulującym skórę: usuwa sześciokrotnie więcej zanieczyszczeń niż przy użyciu rąk, zmniejsza pory i już po dwóch tygodniach stosowania przywraca promienny blask cery, optymalnie poprawia wchłanianie produktów pielęgnacyjnych i w znaczącym stopniu zwiększa ich skuteczność.

Urządzenie Clarisonic Mia 2 nie złuszcza skóry i nie ściera naskórka - usuwa tylko to, co trzeba: makijaż (podkład, puder), zanieczyszczenia, cząsteczki kurzu, powierzchniowe martwe komórki. Nie zastępuje ani nie naśladuje działania peelingu, zarówno chemicznego jak i mechanicznego. Właśnie dlatego szczoteczka może być stosowane dwa razy dziennie.

Zestaw Clarisonic Mia 2 - cena: 625zł; wymienna szczoteczka do twarzy - 105zł

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 sierpnia 2019, 07:52

Nasze propozycje