Poprzedni artykuł: Ten kwas odmładza i pomaga w walce z trądzikiem. Możesz go stosować ta... Następny artykuł: Weź udział w konkursie i wygraj zestaw kosmetyków dla swojego faceta! Advertisement

Sprawdź, jak Wizażanki oceniły nowe antyperspiranty NIVEA Dry!

Pielęgnacja, , tagi: antyperspirant, NIVEA, NIVEA Dry
Wielka akcja testowania antyperspirantów NIVEA dobiegła końca. Nasze użytkowniczki wypróbowały NIVEA Dry Fresh i NIVEA Dry Comfort. Jak wypadły testy? Poznaj opinię Wizażanek!

Blogerka Anna Skura (What Anna Wears) przetestowała nowe antyperspiranty Nivea w ekstremalnych warunkach! Gwarantują one skuteczną ochronę, dzięki połączeniu dwóch aktywnych składników antyperspiracyjnych tworząc jeden z najsilniejszych antyperspirantów od NIVEA. Teraz czas na Wizażanki - przeczytajcie, jak one oceniły NIVEA Dry Comfort i NIVEA Dry Fresh.

NIVEA Dry Comfort - poznaj opinie Wizażanek

Aż 96% biorących udział w teście kobiet potwierdza, że antyperspirant NIVEA Dry Comfort spełnił ich oczekiwania.

195 z 207 kobiet przyznaje, że antyperspirant zapewnia całodobową ochronę przed potem i przykrym zapachem.

88% Wizażanek uważa, że Dry Comfort to jeden z najsilniejszych antyperspirantów, jakich używały do tej pory.

Ponad 88% docenia Dry Comfort za to, że nie pozostawia plam na ubraniach.

95% testujących podkreśla, że Dry Comfort wyróżnia się pięknym zapachem.

Jestem bardzo zadowolona z NIVEA Dry Comfort (...) ochrona w 100%, świeżość przez cały dzień, piękny zapach i ochrona przed potem przez cały dzień - ocenia agata_rutecka.

Antyperspirant jest skuteczny i zapewnia długotrwałą ochronę. Ma przyjemny i delikatny zapach. Nie podrażnia skóry. Nie pozostawia plam na ubraniach. Idealny dla osób aktywnych fizycznie, ale i na co dzień też się sprawdza rewelacyjnie - pisze malami2223.

89% potwierdza, że po zakończeniu testu jeszcze nieraz sięgnie po Dry Comfort. Co więcej - ponad 93% poleci ten antyperspirant swoim bliskim.

Antyperspirant odświeża, chroni przed potem i nieprzyjemnym zapachem na wiele godzin. Dodatkowo faktycznie nie pozostawia śladów na ubraniach zarówno czarnych jak i białych. Świetny produkt za świetną cenę! - podsumowuje uskat.

Wyniki testu przeprowadzono na grupie 207 użytkowniczek serwisu wizaz.pl.

NIVEA Dry Fresh – poznaj opinie Wizażanek

Drugim testowanym antyperspirantem był NIVEA Dry Fresh. 96% Wizażanek potwierdza, że spełnił on ich oczekiwania.

Prawie wszystkie, bo aż 99% testujących kobiet, podkreślają, że antyperspirant Dry Fresh chroni przed potem i brzydkim zapachem, zapewniając długotrwałe uczucie świeżości.

211 z 233 kobiet potwierdza, że Dry Fresh to jeden z najbardziej skutecznych antyperspirantów, jakie stosowały dotychczas.

W ich opinii produkt zupełnie nie brudzi ubrań – potwierdza to aż 90% Wizażanek.

Aż 96% użytkowniczek zwróciło także uwagę na to, że pięknie pachnie.

Bardzo fajny NIVEA Dry Fresh Antyperspirant w sprayu, skutecznie pomaga zwalczać nieprzyjemne zapachy, zapobiega potliwości, nie brudzi ubrań, zapewnia długotrwałą świeżość - ocenia daya30.

Antyperspirant ma ładny delikatny zapach, nie podrażania skory, nie pozostawia białych plam na ubraniach i utrzymuje się długo na skórze. Polecam w 200% dla osób aktywnych - pisze Natabart88.

Aż 95% kobiet chętnie poleci antyperspirant najbliższym, np. mamie, przyjaciółce lub córce.

Tyle samo kobiet potwierdza, że sięgnie po Dry Fresh jeszcze nie raz.

Antyperspirant NIVEA jest bardzo fajnym produktem, pachnie świeżością, a zapach utrzymuje się długo. Nie plami ubrań. Chroni przed potem, sprawia, że czułam się świeżo (...) Kupię na pewno ten antyperspirant, bo spełnił moje oczekiwania, godny polecenia, firma NIVEA i oczywiście ich produkty są zawsze na wysokim poziomie - zachwala lidzia8.

Wyniki testu przeprowadzono na grupie 233 użytkowniczek serwisu wizaz.pl.

materiał powstał z udziałem marki NIVEA

Inne kosmetyki Nivea, które pokochały Wizażanki:


Zobacz także

Nasze propozycje