Poprzedni artykuł: Kremy do rąk Glicerini - ochrona skóry dłoni z Eveline Cosmetics Następny artykuł: TOP 6 zabiegów przed ślubem

Thermolifting Zaffiro odmładza skórę!

Termolifting Zaffiro to przełom w bezinwazyjnym powstrzymywaniu procesów starzenia. Likwiduje objawy starzenia skóry i faktycznie ją odmładza. Sprawdź koniecznie działanie i efekty działania zabiegu Zaffiro.
lifting termiczny Zaffiro

Jak działa Termolifting Zaffiro?

Zaffiro, czyli lifting termiczy odmładza skórę o 10 lat bez skalpela i bólu. Głowica ze szlachetnego kryształu szafirowego podgrzewa promieniami światła podczerwonego głębokie warstwy skóry do 65 stopni Celsjusza. Mimo tak wysokiej temperatury zabieg jest bezbolesny i bezpieczny, ponieważ skóra jest wcześniej mocno schładzana, zabezpieczana przed poparzeniem i pokryta żelem ułatwiającym przewodzenie fal.

- Pod wpływem wysokiej temperatury włókna kolagenowe zostają pobudzone. Wraca napięcie i elastyczność skóry, które straciliśmy wraz z upływem czasu. Zmarszczki zostają wygładzone, co widać od razu. Pełne efekty będzie jednak widać kilka miesięcy po zabiegu, ponieważ stare włókna kolagenowe zaczną się odnawiać, a dodatkowo przybędzie nowych. Dzięki temu skóra stanie się „gęstsza”, a to zapewni efekt odmłodzenia - wyjaśnia dr Agnieszka Bliżanowska.

Pacjentki, które zdecydowały się na Zaffiro, są zachwycone, zwłaszcza, że efekt nie jest tak szokujący, jak w przypadku operacji plastycznych, a jednak widoczny.

Dla kogo jest Zaffiro? Po 25 roku życia ilość kolagenu w skórze zmniejsza się o 1% w ciągu roku, więc już wtedy można rozpocząć walkę z utratą jędrności. Młodej skórze wystarczy 1 zabieg, a efekt uelastycznienia i odżywienia utrzyma się przez 3 lata. Po 35. roku życia należy pomyśleć o serii zabiegów, chociaż to lekarz, widząc kondycję skóry, zdecyduje, ile zabiegów Zaffiro należy wykonać. Maksimum to 6 zabiegów w miesięcznych odstępach.

Specjaliści radzą: jeżeli chcemy wzmocnić efekt liftingu, trzeba skórę odpowiednio odżywiać. By wspomóc syntezę kolagenu, należy jej dostarczyć aktywatora, czyli witaminy C. Im więcej jej skórze zapewnimy, tym więcej nowych cząsteczek kolagenu powstanie. Skóra stanie się bardziej gęsta, a to wpłynie na jej młody wygląd. - Zabiegi towarzyszące potęgują efekt, dlatego jeśli wydajemy 1400 złotych na thermolifting przy pomocy Zaffiro, warto dołożyć do tego niewielką sumę na krem z witaminą C, czy mezoterapię. Najnowszy hit kosmetologii jest wart swojej ceny - cofa czas bez skalpela, bólu i stresu – tłumaczą w WellDerm.

Zabieg jest bezpieczny i bezbolesny. Pacjent nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Po liftingu skóra wygląda naturalnie i nie trzeba brać urlopu w pracy. Światło podczerwone nie narusza naczyń krwionośnych, nerwów i naskórka. Nie ma znaczenia rodzaj skóry, karnacja, czy opalenizna, a że thermolifting twarzy trwa nie dłużej niż godzinę, odmłodzić można się dosłownie w przerwie na lunch.

Efekty zabiegu Zaffiro

Thermolifting Zaffiro jest zbawienny dla twarzy - poprawia jej owal, podnosi opadające policzki, wygładza zmarszczki i poprawia elastyczność. Jest także polecany do stosowania na całe ciało, zwłaszcza kobietom po porodzie, ponieważ doskonale obkurcza skórę na brzuchu. Wykonuje się także zabiegi na dekolt, wewnętrzne strony ramion i ud. Thermolifting przychodzi z pomocą także wtedy, gdy narzekamy na skórę nad kolanami. Wszędzie tam Zaffiro skutecznie odwraca proces wiotczenia i starzenia się skóry. Dzięki najnowszej technologii data urodzenia pozostaje tylko rzędem cyfr w dowodzie osobistym. Na twarzy już jej nikt nie zobaczy.

Cena zabiegu Zaffiro: 1400zł

Konsultacja: Agnieszka Bliżanowska, Centrum Dermatologii i Medycyny Estetycznej WellDerm

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

17 sierpnia 2019, 19:30

Nasze propozycje