Poprzedni artykuł: 5 produktów w Twojej kuchni, którymi możesz zmyć makijaż Następny artykuł: Balsam do opalania - jaki wybrać?

Poznaj nowe kosmetyki tołpa® specialist do pielęgnacji twarzy i ciała!

Pielęgnacja, , tagi: peeling do ciała, żel pod prysznic, Tołpa, krem do twarzy, płyn micelarny
Mniej znaczy więcej. Za to codziennie – to hasło zainspirowało markę tołpa® do stworzenia nowej linii kosmetyków pielęgnacyjnych, w których nie znajdziemy żadnych zbędnych, obciążających skórę składników.

W świecie, w którym na półkach każdej drogerii stoją dziesiątki kosmetyków, a rosnąca popularność zakupów internetowych sprawiła, że mamy dostęp do produktów z niemal całego świata, zdarza nam się dokonywać pochopnych wyborów. Zapominamy, że nadmiar kosmetyków w codziennej pielęgnacji często niepotrzebnie obciąża skórę. I, co gorsza, może powodować problemy.

Wybierając kosmetyki warto kierować się rozsądkiem oraz rzeczywistymi potrzebami skóry. Tak naprawdę wystarczy jej to, co niezbędne i z czego będzie miała realny pożytek. Idąc tym tropem, marka tołpa® stworzyła nową linię produktów do pielęgnacji twarzy i ciała – specialist.

Pielęgnacja twarzy

Wśród kosmetyków do pielęgnacji twarzy znalazły się takie produkty, jak płyn micelarny, krem CC, matujący krem do twarzy, rozjaśniający krem do twarzy oraz rozjaśniający krem-maska.

Pielęgnacja ciała

Z myślą o codziennej pielęgnacji ciała tołpa® stworzyła serię żeli pod prysznic oraz peelingów, dedykowanych różnych potrzebom skóry: ujędrniające, odżywiające oraz nawilżające.

Zobacz szczegółowe opisy produktów w naszej galerii!

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje