Poprzedni artykuł: 10 najlepszych kremów bez parabenów – nie zapychają porów! Następny artykuł: Wyniki konkursu Remington: Czas na gładkość!

5 pokarmów, które niszczą twoją skórę i powodują trądzik!

Czy wiesz, że to co jemy wpływa na stan naszej skóry? Są takie pokarmy, które powodują nasilenie objawów trądziku i nowe wypryski na skórze. Oto 5 produktów, które warto wyeliminować z diety, by złagodzić trądzik!

Wpływ diety na trądzik

Nie ma jednej skutecznej diety na trądzik, która u wszystkich dawałaby rewelacyjne rezultaty, dlatego warto obserwować reakcje organizmu na spożywane jedzenie. Jest kilka produktów, które warto wyeliminować – będziesz zaskoczona efektami, zwłaszcza gdy masz bardzo nasilony trądzik! Skóra będzie mniej się przetłuszczać, a wypryski będą rzadziej pojawiały się na twojej skórze! Sprawdź 5 rzeczy, które warto wyeliminować z diety jeśli masz skłonność do trądziku!

Z kaszami i ryżami problem jest taki, że warto unikać tych oczyszczanych tzn. białego ryżu czy chociażby kus kusa, zamieniając je na odpowiedniki 'ciemne', pełnoziarniste

zapaałka

Polecamy dietę na trądzik - dietetyk tłumaczy dlaczego w 2 tygodnie zobaczysz super efekty! Przeczytaj również inne porady dotyczące trądziku, sprawdź najlepsze kremy BB na trądzik oraz mity na temat trądziku

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

24 kwietnia 2019, 10:37

Zobacz także

Nasze propozycje