Poprzedni artykuł: Masz 30 lat? Oto kremy pod oczy 30+ idealne dla ciebie! Następny artykuł: 5 najlepszych toników do twarzy

Jak pozbyć się trądziku na plecach?

Twoje plecy pokrywają niedoskonałości? Sprawdź jakie mogą być przyczyny trądziku na plecach, jak go najlepiej leczyć oraz rady i domowe sposoby, dzięki którym będziesz miała gładką skórę bez krostek!

Trądzik na plecach

Trądzik na plecach możemy mieć cały rok, ale latem staje się szczególnie dotkliwym problemem. Skąpe koszulki, bikini czy sukienki bez pleców bezlitośnie odkrywają krostki, które przez większość roku są niewidoczne dla wzroku. Do tego słońce i chlorowana woda w basenie przesuszają skórę, która broni się produkując nadmierną ilość łoju. Ten zapycha pory skóry i powoduje trądzik na plecach.

Przed swoim ślubem (gdzie miałam odkryte plecy) dermatolog zapisał mi atrederm na plecy. Wiadomo nie można opalać i trzeba stosować z głową, ale w 2-3 miesiące wyleczyłam trądzik na plecach i usunęłam przebarwienia. Trzeba być cierpliwym, bo skóra okropnie się łuszczy i swędzi, ale mi pomogło. Z tym że jest do bardzo silny lek na receptę, więc jak coś to tylko dermatolog.

lipss

Jeśli krostki i niedoskonałości skóry to twój odwieczny problem koniecznie sprawdź najlepsze rady, kosmetyki, peelingi chemiczne oraz domowe sposoby na trądzik!

Uwaga: przyczyny, leczenie oraz domowe sposoby na trądzik na plecach znajdziecie w opisach każdego zdjęcia!

zdjęcia: Fotolia

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 marca 2019, 08:25

Zobacz także

Nasze propozycje