Poprzedni artykuł: TOP 5 w lutym: najlepsze kosmetyki do pielęgnacji Następny artykuł: MIESIĄC SUPER KOBIET w KONTIGO!

Urodowy kwestionariusz: ulubione kosmetyki i pielęgnacja Małgorzaty Kożuchowskiej

Jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek, gwiazda seriali, filmów i Teatru Narodowego. Ikona stylu, ambasadorka marki Kolastyna.

Kogo widzisz, kiedy patrzysz w lustro?

Rano – Małgorzatę Kożuchowską. :-) W ciągu dnia w lustrze charakteryzatorni – czasem Natalię Boską, ostatnio Monikę Borecką. Ciekawym doświadczeniem jest praca na planie „Music, War and Love” – gram w kostiumie z epoki, w ciemnej peruce. W lustrze widzę kogoś zupełnie innego, choć przecież to wciąż ja.

Od czego zaczynasz dzień?

Początek dnia to chwile tylko dla moich bliskich. Ranki zawsze spędzam z Jasiem i mężem, wokół nas dokazują psiaki. To moment, z którego czerpię energię na cały dzień, a te ostatnio są prawie zawsze intensywne.

Celebrujesz każdą chwilę czy żyjesz w ciągłym biegu?

Powiedziałabym raczej, że w galopie… Dlatego tak ważne są chwile, kiedy czas zwalnia i można delektować się najprostszymi sprawami.

Czy chciałabyś coś w sobie poprawić?

Jeżeli coś mi przeszkadza, staram się to zmieniać. W ostatnim roku dzięki Jasiowi nauczyłam się asertywności.

Twoje kosmetyczne odkrycie?

Ostatnio bardzo polubiłam krem Kolastyny Reduktor Wieku Skóry 40+.

Jak dbasz o siebie na co dzień?

Dużą wagę przywiązuję do regularnej pielęgnacji, używam kosmetyków dopasowanych do potrzeb mojej skóry, unikam jedzenia, które mi nie służy, niezależnie od pogody staram się jak najczęściej spacerować z psami.

Korzystasz z zabiegów kosmetycznych?

Nie tak często, jak bym chciała. :-) Zawsze w Holistic Clinic.

Jak ważna jest dla ciebie uroda?

Lubię patrzeć na piękne kobiety. :-) Zawsze z ciekawością wertuję albumy mody, oglądam sesje fotograficzne Cate Blanchett, Penelope Cruz, Angeliny Jolie.

Czy lubisz się malować?

Podoba mi się, że makijażem można zmieniać charakter, dodać sobie urody, ukryć mankamenty. Na co dzień raczej się nie maluję. Na makijażowe szaleństwa namawiają mnie wizażystki: Julita Jaskółka i Eryka Sokólska.

Ulubione perfumy?

Teraz Like It Tildy Swinton.

Kobieta, którą podziwiasz?

Często o tym już wspominałam, ale od zawsze zachwyca mnie moja mama. W tym tygodniu byłam z nią na koncercie. W zielonej welurowej marynarce, z delikatnym makijażem wyglądała przepięknie i młodo. Zawsze miała świetne wyczucie stylu. I nawet w czasach, kiedy trudno było coś kupić, ona wyglądała znakomicie.

Co lubisz w sobie najbardziej?

Doceniam w sobie siłę woli, otwartość i optymizm.

Ulubione kosmetyki?

Na co dzień używam serii Antyzmarszczkowy Ekspert 40+ marki Kolastyna oraz szamponów i odżywek Kevin. Murphy. Lubię olejki – teraz stosuję te z serii Bogactwo Olejków Kolastyny, chętnie używam matowych szminek MAC. Latem szaleję z kolorami paznokci – najczęściej wybieram te marki OPI.

Pełen wywiad znajdziecie w luksusowym miesięczniku "Uroda życia". Rozmowę przeprowadziła Danuta Bybrowska.

Nie wiesz jakiej pielęgnacji potrzebujesz? Sprawdź witrynę Brasty kupony rabatowe.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

27 stycznia 2020, 15:45

Nasze propozycje