Poprzedni artykuł: 5 najlepszych maseł do ciała do suchej skóry Następny artykuł: HOT: tontouring - nowy trend w konturowaniu twarzy!

Szok! Czarna wybielająca pasta do zębów Black Is White Curaprox!

Wybielająca pasta do zębów Curaprox Black is White jest czarna jak węgiel. Wszystko, dzięki zawartości aktywnego węgla, który neutralizuje cząstki powodujące przebarwienia. Black is White jest w pełni bezpieczna dla szkliwa, ponieważ jej formuła różni się od większości wybielających past - nie opiera się na działaniu substancji ściernych i szkodliwych związków chemicznych. Czarna wybielająca pasta o orzeźwiającym smaku limonki - tego jeszcze nie było!
pasta wybielająca do zębów Black Is White Curaprox

Pasta wybielająca do zębów Black Is White Curaprox

Dzięki wybielającej paście do zębów CURAPROX Black is White uzyskanie białego uśmiechu jest nie tylko możliwe, ale również całkowicie bezpieczne dla naszego szkliwa. Wszystko za sprawą wyjątkowego składu.

Pasta Black Is White Curaprox zawiera:

  • aktywny węgiel - usuwa przebarwienia bez ingerencji w strukturę szkliwa. Ma zdolność wiązania się z taninami – składnikami znajdującymi się z kawie, herbacie, owocach czy przyprawach, które powodują żółtawy osad.
  • fluorek sodu - utrzymuje mocne i zdrowe szkliwo, neutralizuje poziom kwasów
  • hydroksyapatyt -służy jako ochronna powłoka i odbudowuje je, zapobiega powstawaniu próchnicy
  • system enzymów, które wzmacniają antybakteryjne i przeciwwirusowe działanie śliny

Dostępna w komplecie z miękką szczoteczką Curaprox ultrasoft CS 5460, również w wersji White is Black o wyjątkowo delikatnym smaku.

Pasta wybielająca do zębów Black Is White Curaprox + szczoteczka - cena: 100zł

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 sierpnia 2019, 18:15

Nasze propozycje