Poprzedni artykuł: Czysta skóra dzięki Perfecta Mineralne Oczyszczanie Następny artykuł: Gold Therapy Floslek doda blasku!

Alidya - jedyny preparat do walki z cellulitem, który trafia w sedno!

Masz cellulit? Poznaj najnowszą teorię jego powstawania i preparat Alidya - nowatorski sposób na pozbycie się cellulitu!

Alidya

Jak zabieg ALIDYA działa na cellulit?

Zgodnie z najnowszą teorią, jedną z przyczyn cellulitu jest odkładanie się jonów żelaza w macierzy ECM – substancji, która wypełnia przestrzeń pomiędzy komórkami i zespala strukturę tkankową. Odkładające się żelazo przyspiesza szkodliwy proces utleniania lipidów – peroksydację, która zachodzi pod wpływem wolnych rodników. W wyniku reakcji powstają bardzo aktywne nadtlenki, niekorzystnie wpływające na właściwości błon komórkowych, białek i kwasów nukleinowych znajdujących się w komórce. Skutkuje to obumieraniem komórek.

ALIDYA (Anti Lipo Dystrophic Agent) wychwytuje szkodliwe jony żelaza i przywraca sprawność błon komórkowych, zabezpieczając tym samym żywotność i sprawność tkanek już na najbardziej podstawowym poziomie struktury organizmu.

Iniekcje z wykorzystaniem ALIDYA wykonywane są podczas zabiegu mezoterapii. To znakomity środek do chelatacji (wyłapywania) szkodliwych jonów żelaza i rozpuszczania toksyn zmagazynowanych w tkankach. Ten bogaty w aminokwasy i cukrowce preparat poprawia także krążenie tętnicze i drenaż osmotyczny istoty międzykomórkowej oraz korzystnie wpływa na odbudowę białek tworzących macierz i likwidację wolnych rodników. Dzięki odkwaszeniu środowiska istoty międzykomórkowej utrudnia odkładanie się jonów żelaza.

ALIDYA przywraca prawidłowe właściwości błon komórkowych i tym samym zabezpiecza żywotność komórek i sprawność tkanki. W efekcie terapia przywróci skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd. U osób, u których dotychczas nie stwierdzono objawów cellulitu,  wydatnie poprawia się ochrona tkanek i komórek przed szkodliwym nagromadzeniem się jonów żelaza i zmniejszają się skutki już powstałych uszkodzeń w materiale biologicznym na poziomie cząsteczkowym.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu z użyciem preparatu ALIDYA

  • ciąża i karmienie piersią
  • chroniczne lub ostre choroby skóry zlokalizowane w miejscu, które należałoby poddać zabiegowi lub w bezpośrednim jego sąsiedztwie
  • ciężkie alergie lub choroby narządowe, reakcja anafilaktyczna, schorzenia autoimmunologiczne

Cena ampułki Alidya to 500zł

Konsultacja: Klinika BeautymeD w Warszawie, Aleja Komisji Edukacji Narodowej 54

zdjęcia: materiały PR

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 sierpnia 2019, 19:24

Nasze propozycje