Poprzedni artykuł: HOT trend: maski do twarzy na noc Następny artykuł: Przetestowane przez Wizaż: depilacja laserowa Vectus

InspiredBy - pudełka tworzone przez gwiazdy!

InspiredBy to nowe pudełka tworzone przez gwiazdy i znane osoby takie jak Ewa Chodakowska, Kasia Tusk czy Charlize Mystery. To możliwość bliższego poznania autora i wybranych przez niego przedmiotów.
pudełko gwiazd InspiredBy

Pudełko gwiazd InspiredBy

Do współpracy zaproszono aktorów, wokalistów, sportowców oraz ikony show biznesu. Każdy autor, cyklicznie tworzy dedykowaną kolekcję przedmiotów dla swoich fanów. W pudełkach InspiredBy znajdują się również autorskie listy, wraz z opisem produktów i wyjaśnieniem, dlaczego znalazły się w pudełku.
W pierwszej edycji InspiredBy można zapisać się na subskrypcję boxa InspireBy od Ewy Chodakowskiej, Kasi Tusk, Anny Wendzikowskiej, Agnieszki Jastrzębskiej, Anety Zając, Stefano Terrazzino oraz Charlize Mystery.

Powoli zdradzane są niektóre z produktów - u Kasi Tusk będą perfumy Marc Jacobs Daisy Dream, u Ani Wendzikowskiej zestaw biżuterii od W.KRUK, a u Ewy Chodakowskiej wartościowy roller sportowy. Ceny pudełek wahają się od 99zł do 169zł, przy czym te najdroższe mają osiągać wartość ponad 400zł.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 kwietnia 2019, 19:48

Zobacz także

Nasze propozycje