Poprzedni artykuł: 7 najczęstszych błędów w malowaniu paznokci Następny artykuł: 5 kosmetyków, bez których nie wyobrażamy sobie makijażu

Bezpieczne zabiegi, które szybko spalą zbędny tłuszczyk

Uzyskanie idealnej figury to trudny proces, wymaga od nas wiele poświęceń. W obecnych czasach szybki i widoczny efekt możemy uzyskać, dzięki zabiegom oferowanym przez medycynę estetyczną. To idealny wybór dla tych, którzy chcą osiągnąć cel natychmiast. Najczęściej zabiegi są wykonywane za pomocą specjalistycznych substancji i zaawansowanych technologii. Pozwalają na całkowite usunięcie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, dodatkowo ujędrniają skórę, niwelują cellulit i rozstępy. Głównym aspektem wyboru zabiegu jest jego bezpieczeństwo i skuteczność. Przed przystąpieniem do niego warto zapoznać się z jego przeciwwskazaniami, pozwoli to na wybór odpowiedniej, dopasowanej metody walki z niechcianym tłuszczykiem.

Lipoza iniekcyjna

Metoda polegająca na usunięciu zbędnego tłuszczu z wybranych partii ciała. W trakcie zabiegu wstrzykuje się pod skórę substancje z wyciągu soi oraz soli żółciowej. Takie połączenie powoduje likwidacje komórek tłuszczowych. Obecnie jest to najbezpieczniejsza metoda efektywnego odtłuszczania. Przed zabiegiem lekarz może posmarować skórę maścią ze środkiem znieczulającym, dzięki czemu będzie on bardziej komfortowy. Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona, reakcja utrzymuje się zazwyczaj parę dni po zabiegu. Efekty zabiegów to utrata 4-5 cm w obwodzie w miejscu wstrzyknięcia preparatu. Zaleca się 3-6 zabiegów, co 4 tygodnie. Przeciwwskazaniami do zabiegu jest ciąża, karmienie piersią, zaburzenia krzepnięcia krwi, alergia na składniki preparatu, choroby wątroby i nerek, otyłość oraz cukrzyca. Ceny zabiegu uzależnione są od obszaru poddanego zabiegowi wahają się w granicach od 800 do 1000 zł.

Proshock Ice

Nowoczesna metoda polegająca na wymrażaniu komórek tłuszczowych. Jeden zabieg pozwala na pozbycie się od 4 do nawet 8 cm. Wykorzystuje on technologie Ice-Shock-Lipolysys, czyli połączenie lipozy z krioterapią oraz fali uderzeniowej. Po zabiegu pojawia się zaczerwienienie i podrażnienie skóry wywołane procesem chłodzenia, które znika bezpośrednio po paru godzinach. Efekty zabiegu są trwałe, niszczą bezpowrotnie komórki tłuszczowe. Zaleca się wykonanie serii 5 zabiegów, co 10 dni. Metoda ta nie wymaga znieczulenia, do przeciwwskazań należą choroby nowotworowe, epilepsja, ciąża i okres karmienia, łuszczyca, stany zapalne skóry, oraz implanty. Cena jednego zabiegu waha się od 400 - 600 zł.

Accent Ultra V Shape

Innowacyjne urządzenie redukujące tkankę tłuszczową za pomocą ultradźwięków oraz fal radiowych. Zabieg składa się z dwóch części. W pierwszym etapie wykorzystuje się głowicę emitującą zimne ultradźwięki, kolejna część zabiegu to masaż i wykorzystanie głowicy emitującej unipolarną falę radiową.   Dla uzyskania i utrzymania satysfakcjonujących rezultatów zaleca się wykonać serię zabiegów, od 4-8, w dwu do czterotygodniowych odstępach. Zabiegi mogą być stosowane na dowolnym obszarze twarzy i ciała. Przeciwwskazaniami do stosowanie tej metody są nowotwory, ciąża, blizny, implanty, choroby układu krążenia. Koszt zabiegu uzależniony jest od obszarów zabiegowych i użycia głowic, wynosi od 350 do 600 zł.

Kosmosoft

To system do redukcji trzewnej tkanki tłuszczowej, który opiera się głównie na wolnozmiennym impulsowym polu magnetycznym. Zabieg wykonuje się w pozycji leżącej, cały proces jest bardzo przyjemny i relaksujący, specjalnie założony kombinezon delikatnie masuje ciało. Istotnym elementem skuteczności sesji zabiegowej, jest odpowiednie nawadnianie organizmu. Efektami zabiegu jest utrata ok. 6 cm w talii oraz poprawa elastyczności i jędrności skóry. Przeciwwskazania to rozrusznik serca, choroby zakaźne, stany zapalne żył, ciąża, niewydolność serca, zakrzepica żył. Cena jednego zabiegu wynosi od 250 - 350 zł.

Polecany film


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 marca 2019, 01:18

Zobacz także

Nasze propozycje