Poprzedni artykuł: Szybka, tania, efektywna - maseczka z kurkumy Następny artykuł: Truskawkowe nogi - co to jest, skąd się bierze i jak z tym walczyć

Jak uzyskać truskawkowy blond?

Hitem nadchodzącego sezonu jest kolor na włosach - truskawkowy blond. Najłatwiej jest go uzyskać mając jasne odcienie kosmyków. To oryginalne połączenie jest bardzo delikatne i intrygujące, pasuje wszystkim osobom o jasnej i porcelanowej karnacji. Truskawkowy blond charakteryzuje się jasną poświatą, która przypomina rozcieńczony truskawkowy sok.

Koloryzacja rose gold jest jeszcze w Polsce rzadko spotykana. W Stanach Zjednoczonych jest chętnie noszona przez wiele celebrytek m.in. Siennę Miller czy Carę Delevingne. Najlepszy wygląd truskawkowego blondu zapewnią zdrowe, mocne włosy.

Aby uzyskać kolor rose gold najbezpieczniej będzie wybrać się do fryzjera, który dzięki zmiksowaniu paru odcieni, nada fryzurze odpowiedniej tekstury i dynamiczności. Cała koloryzacja opiera się na technice balejażu, cienkie pasemka z różową poświatą, wyglądają bardzo naturalnie i kobieco.

Alternatywną wersją wizyty w salonie jest samodzielne farbowanie w domu. Coraz więcej producentów chcę zaspokoić potrzeby konsumentów i wydaję na rynek wiele profesjonalnych produktów do koloryzacji. Pamiętajmy, że najlepiej zacząć od delikatnych płukanek, bądź bardzo popularnych latem kred do włosów. Taki eksperyment pozwoli nam ocenić, jak będziemy wyglądać w danym kolorze bez niszczenia kosmyków. Krótkotrwała koloryzacja utrzymuje się do paru myć. W sklepach fryzjerskich znajdziemy także kremy tonujące, pozwalające nam uzyskać różowe odcienie.

Jak dbać o różową koloryzację?

Po koloryzacji zaleca się stosowanie odżywek i szamponów specjalnie przeznaczonych do włosów farbowanych, dzięki czemu nasz kolor będzie wolniej się wypłukiwał. 

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

19 marca 2019, 20:47

Zobacz także

Nasze propozycje