Poprzedni artykuł: Drożdże w pielęgnacji - jak je stosować Następny artykuł: Makijażystka użyła niemowlęcej zasypki zamiast pudru? Jaki był efekt?...

Makijażowa magia świąt

Publikuj,
,
Tradycją już się stało, że firmy kosmetyczne w okresie przedświątecznym kusza nas limitowanymi, ekskluzywnymi kolekcjami kosmetyków. To teraz bowiem, w czasie tego magicznego okresu, nęci nas wszystko co błyszczące. Projektanci prześcigają się w tworzeniu bogatych opakowań, a laboratoria pracują nad kuszącymi, migoczącymi formułami. Efekty tych starań cieszą oko makijażowych „srok”. Zdaje się, że w tym roku zalśnimy blaskiem mocniejszym od sztucznych ogni!

Snowball!

Jak co roku zaskakuje nas M.A.C.; tym razem kolekcją Snowball. Tak mocno „zmrożonych” opakowań nie ma chyba żadna firma. Powstała śnieżna kolekcja pędzli jak i kosmetyków do makijażu. Zachęcają nie tylko nietypowe odcienie, ale i pragnienie posiadania przepięknej, limitowanej puderniczki, czy też szminki, których używanie, będzie przywodzić nam na myśl ten magiczny czas. Jak przekonuje producent: „Wszyscy chcą błyszczeć”…

Nowe czekoladki

Tej ideologii trzyma się również firma Too Faced. Podczas ostatnich dwóch miesięcy powstały aż dwie zupełnie nowe czekoladki. Kolekcjonerki oszaleją z zachwytu, ponieważ marka naprawdę dała się ponieść fantazji. Biała czekolada będzie odpowiadała miłośniczkom naturalnego makijażu, a złota pozwoli na szaleństwa wszystkim fankom zabawy na powiekach. Dodatkiem, który wzmocni efekt może być złoty bronzer i obłędny rozświetlacz, kształtem przypominający sztabkę złota. Kultowa, płynna pomadka również przybrała barwę tego cennego kruszcu, a w parze idzie brokat o nazwie Pure Gold. Zacieramy ręce z zadowolenia i czekamy na premierę!

Zaskoczeniem będzie też kunsztowna, świąteczna odsłona marki Guerlain. Złocone opakowania i wytłaczane faktury samych kosmetyków, potęgują wrażenie luksusu. Powstał nowy odcień kultowej terracotty i meteorytów, a szminki ubrano w klasyczne, czarno-złote pudełeczka. Idealne podkreślenie wyjątkowości tego czasu.

Świąteczne holo!

Nie tylko marki selektywne stanęły na wysokości zadania. Również firmy oferujące tańsze kosmetyki mają dla nas bogatą ofertę śnieżnych kolekcji. Marka Kiko, między innymi, kusi wspaniałością holograficznych, metalicznych, jak i brokatowych wykończeń w przepięknych, srebrnych opakowaniach. Solidne, luksusowe puderniczki skrywają limitowane róże i rozświetlające pudry. Coraz doskonalsze formuły, jak i wyjątkowość opakowań, za stosunkowo niewysokie ceny, pozwolą na stworzenie unikatowego makijażu.

Każda z firm stara się nadążyć za oczekiwaniami swoich klientek. Coraz więcej z nich chce, abyśmy czuły się w Święta jak gwiazdy. Dajmy się uwieść bogactwu złota i brokatu i sprawmy sobie lub najbliższym błyszczący prezent. Kiedy, jeśli nie teraz?!


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

28 maja 2020, 22:44

Nasze propozycje