Poprzedni artykuł: 5 produktów, które warto jeść po antybiotykoterapii Następny artykuł: Po tym peelingu DIY zmniejsza się cellulit! Jego główny składnik to...

Wiosna w kapeluszu

Kiedy jesienią 2016 roku aksamit był okrzyknięty najmodniejszym materiałem sezonu, wiadomym było, że znajdzie się dla niego miejsce w kapeluszowych dodatkach. Wiosną - miękki, welurowy dotyk pozostaje w pracowni HatHat, zyskując rolę główną wśród materiałów wykorzystywanych do otoków. Czas na otwarcie sezonu Velvet – kolory morza.

Każda zmiana pór roku to wspaniały czas w modowych pracowniach. Zmieniają się formy, surowce i barwy. Projekty wychodzące z pracowni HatHat pokłoniły się kilka miesięcy temu kolorom ziemi, aby wiosną i latem rozwinąć niebieskie skrzydła. To wynik miłości do kolorów morza. Czasem lazurowych i kojących, innym razem groźnych i zielonych... A te, najbardziej nam znane? Granat Bałtyku, który spotyka się beżem piasku <3 To wszystko zostało przelane na projekty kapeluszowe – wciąż wierne formie klasycznej fedory, minimalistyczne w wyrazie i z charakterem nowowprowadzonego sposobu łączenia taśm – podwójnego nitowania na tyle głowy. 

Marka HatHat, od 2011 roku kreowana jest przez kobietę dla kobiet. Lubimy być piękna, mamy swoje oczekiwania i bywamy zmienne… W odpowiedzi na te potrzeby w rodzinie HH znalazły się kapelusze tak słodkie, jak bezowe desery, którymi w nieskończoność możemy się cieszyć, bez obaw o talię.

W tym sezonie HH zwraca uwagę na  męskie nakrycia głowy o sportowej sylwetce Dadzą one partnerom stylowych pań możliwość eleganckiego, lecz nadal luźnego sposobu interpretacji mody.    

Polecany film

Not found

Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

23 lutego 2019, 16:53

Zobacz także

Nasze propozycje