Poprzedni artykuł: Makijażowa magia świąt Następny artykuł: Wady i zalety keratynowego prostowania włosów. Dlaczego tyle kobiet de...

Makijażystka użyła niemowlęcej zasypki zamiast pudru? Jaki był efekt? Nie uwierzycie!

Publikuj, , tagi: puder do twarzy
U wielu dziewczyn zwykłe pudry nie radzą sobie z świecącą się cerą. Postanowiłam wiec przetestować zwykły puder niemowlęcy! Efekt? Zobaczcie same:)

Czy zasypka dla niemowląt może pełnić rolę pudru do twarzy? Eksperyment rozpoczęłam od nałożenia podkładu oraz korektora. Potem wysypałam odrobinę pudru dla niemowląt i zaczęłam aplikować go na twarz. Odczucia były bardzo podobne jak przy nakładanie zwykłego pudru, jedynym minusem był fakt, ze zasypka zostawiała nieco białą poświatę, ale można ją było rozprowadzić przy pomocy pędzla.
Efekt matu był zaskakująco dobry! Postanowiłam sprawdzić jak długo się utrzyma i z twarzą zmatowioną niemowlęcym pudrem poszłamdo pracy.

Pracuję jako makijażystka, wiec nie jest to praca przy której pot leje mi się z czoła, ale zazwyczaj po dwóch godzinach mój nos i czoło zaczynają się świecić. W dniu kiedy miałam na twarzy zasypkę niemowlęcą tak nie było! Po pracy również moja twarz nie świeciła się tak jak zwykle. 

Podsumowując, zasypka bardzo dobrze radzi sobie z matowieniem, utrwalaniem produktów kremowych i przede wszystkich jest ratunkiem na świecącą się twarz.
Jeżeli macie tłustą cerę, z którą nie radzą sobie pudry z drogerii, wypróbujcie zwykły puder dla dzieci
Mam nadzieje, ze u was również się sprawdzi.
Zobaczcie cały „eksperyment” na filmie:

Polecany film

Not found

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

29 maja 2020, 03:41

Nasze propozycje