Piękna akcja Benefit Bold is Beautiful nareszcie w Polsce!

Wideo, , tagi: benefit
Poprzedni artykuł: Ten samoprzylepny korektor pod oczy trzyma się 12h i nie wchodzi w zma... Następny artykuł: Dzięki temu trikowi twoje nogi będą wydawały się smuklejsze!
Mimo że brzmi to dość zaskakująco, a może nawet i zastanawiająco - woskowanie brwi może uczynić świat lepszym. Jak?

Wiecie, że z jednego serwisu brwi można kupić trzy puszki farby do odmalowania mieszkania? Z pięciu takich serwisów uda się stworzyć kącik do nauki dla dziecka w świeżo wyremontowanym mieszkaniu. A już z 10 takich serwisów można zorganizować pomoc prawną dla kilku kobiet, które chcą odmienić swoje życie. To wszystko jest możliwe dzięki akcji Bold is Beautiful. Wy też możecie się w nią zaangażować!

Program Bold is Beautiful w Polsce

Maj to wyjątkowy miesiąc dla Benefit. Dzięki inicjatywie tej marki kobiety mogą odzyskać odwagę, uwierzyć w siebie i być w 100% sobą. Program Bold is Beautiful działa już w 21 krajach na całym świecie i wspiera fundacje oraz organizacje działające na rzecz emancypacji kobiet i dziewcząt. Teraz do tego zaszczytnego grona dołączyła również Polska.

Cały dochód uzyskany z woskowania brwi w maju zostanie przekazany w ręce lokalnej organizacji Habitat for Humanity Poland.

Ponieważ tak wyjątkowa akcja wymaga wyjątkowej oprawy, w Polsce na inauguracji programu Bold is Beautiful pojawiła się Annie Ford-Danielson. To córka i siostrzenica założycielek marki Benefit, a przy okazji również ambasadorka programu. Miałyśmy ogromną przyjemność porozmawiać z nią nie tylko o założeniach Bold is Beautiful. Padło również niezwykle istotne dla każdej kobiety pytanie o makijaż.

Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału wideo z konferencji prasowej Benefit poświęconej temu programowi!

Zdjęcie główne: Materiały prasowe


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

16 lipca 2020, 15:17

Nasze propozycje