Anna Mucha i Kuba Wojewódzki znowu są razem? Dowodów jest coraz więcej...

Poprzedni artykuł: Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają r... Następny artykuł: Agnieszka Chylińska powiększyła biust?! Fani nie mają wątpliwości
Anna Mucha i Kuba Wojewódzki wrócili do siebie? Dziennikarz opublikował ostatnionagranie, które znów podgrzało plotki na temat jego relacji z aktorką.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki w przeszłości tworzyli jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu, jednak ich związek nie przetrwał próby czasu. Choć zarówno gwiazda „M jak miłość”, jak i jeden z największych skandalistów TVN na nowo ułożyli sobie życie, od jakiegoś czasu pozostają singlami, a w kuluarach regularnie pojawiają się coraz to nowsze plotki na temat ich zażyłości. Co ciekawe główni zainteresowani nie tylko im nie zaprzeczają, ale również ich nie potwierdzają. Co więcej, robią wszystko, by w mediach huczało o ich domniemanym związku.

Anna Mucha i Kuba Wojewódzki wrócili do siebie?

Zarówno Anna Mucha, jak i Kuba Wojewódzki uwielbiają prowokować, nic więc dziwnego, że oboje czerpią wiele przyjemności z niedomówień na temat odnowienia swojej dawnej relacji. Choć ich związek rozpadł się kilkanaście lat temu, wydaje się, że celebryci utrzymują bardzo dobre relacje, czego dowodem są liczne posty Wojewódzkiego na jego instagramowym profilu, w których od czasu do czasu przewija się Anna Mucha.

Pod koniec 2019 roku Mucha pozowała w mediach społecznościowych wyginając się przy samochodzie Kuby. Następnie mężczyzna wspominał ich dawne wspólne wakacje we Włoszech, podkreślając, że był wtedy niezwykle szczęśliwy. Później dowodów na zejście się celebryckiej pary było jeszcze więcej. Okazało się, że Anna Mucha i Kuba Wojewódzki spędzają wspólnie kwarantannę, co potwierdzała fotografia zrobiona w czasie pandemii koronawirusa.

To jednak nie wszystko! Kilka dni temu na instagramowym profilu Wojewódzkiego pojawiła się wymowna fotografia nagiej kobiety,w której fani upatrywali krągłości Muchy. Myślicie, że gwiazdor TVN poprzestał na podkręcaniu plotek o jego zejściu się z aktorką? Nic bardziej mylnego! Tym razem Wojewódzki po raz kolejny opublikował tajemniczy post. Widzimy na nim kobietę, która boso prowadzi samochód dziennikarza. Fani nie mają wątpliwości, że kierowcą jest…. Anna Mucha.

Stopy Muchy  - pisze jeden z fanów.

Mucha nie siada… i wysiada – dodaje inny.

Ale ta Mucha ma nogi – wtóruje inny.

Jak dotąd zarówno Kuba, jak i Ania nie potwierdzili, ani nie zaprzeczyli, czy to aktorka jest na filmiku dziennikarza.

Chcecie zobaczyć kolejne dowody zażyłości Anny Muchy i Kuby Wojewódzkiego? Koniecznie obejrzyjcie nasze wideo.

Zdjęcie: Instagram/Instagram


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 czerwca 2020, 02:50

Nasze propozycje