Ta metoda zwalczania cellulitu naprawdę działa – zobacz nasz test!

Poprzedni artykuł: Ten krem idealnie zastępuje... podkład. Zobaczcie przegląd nowego kata... Następny artykuł: Przedłuż swój kucyk bez dopinek. To prosta fryzura na upalne dni
Większość kobiet, niezależnie od wieku i wagi, zmaga się z cellulitem, który w głównej mierze pojawia się na udach i pośladkach. Jak zadbać o nasze nogi, by pięknie prezentowały się na plaży? Dzięki nowoczesnej technice i innowacyjnym metodom jeszcze nigdy to nie było takie proste!

Ty też już nie możesz się doczekać wakacji? Nie pozwól, żeby myśli o cellulicie popsuły ci radość z plażowania. Dzięki nowoczesnemu urządzeniu BTL UNISON możesz pozbyć się nieestetycznych grudek szybko, skutecznie i bez bólu. Wiemy, co mówimy, bo przekonałyśmy się o tym na własnej skórze – i to dosłownie! 

Co to jest BTL UNISON?

To połączenie w jednym aplikatorze dwóch sprawdzonych i skutecznych technologii:

  • monopolarnej radiofrekwencji, czyli technologii emitującej fale radiowe, które wnikają w głąb skóry, gdzie rozgrzewają tkankę i napinają ją
  • i ukierunkowanej energii fali akustycznej, która wprowadza komórki tłuszczowe w wibracje i stymuluje mikrokrążenie.

W trakcie krótkiego, 12-minutowego zabiegu ta unikalna technologia skutecznie pozbywa się cellulitu i niemal natychmiast możemy cieszyć się trwałym i widocznym rezultatem. Nie bez przyczyny metoda ta została nazwana dotykiem przyszłości w renowacji skóry.

Zobacz, jak wygląda zabieg BTL UNISON i przekonaj się jaki efekt można osiągnąć już po pierwszym zastosowaniu! Obejrzyj nasze wideo!

materiał powstał z udziałem marki BTL

ZOBACZ NAJLEPSZE PREPARATY NA CELLULIT W KWC:


Zobacz także

Zobacz także

Nasze propozycje