Najmodniejszy kolor pomadki na jesień to... Ta szminka od Max Factor to redakcyjny hit!

Wideo, , tagi: zakupy online, Zalando
Poprzedni artykuł: Znamy najlepszy podkład i puder na jesień i zimę. Są jak druga skóra! Następny artykuł: Te kosmetyki zawitały ostatnio do redakcji. Robimy nimi makijaż!
Kupowałyście już kosmetyki na Zalando? My postanowiłyśmy to przetestować! Zobaczcie, jak wyglądały nasze pierwsze (bardzo udane!) zakupy.

Matowa szminka, lakier do paznokci, zapach idealny i oczywiście kosmetyki do pielęgnacji. Nasza redaktorka Zosia Gil-Wąsowicz uwielbia testować i recenzować produkty. Ale nie tylko... Interesują ją wszystkie nowości - coraz częściej buszujemy po najróżniejszych sklepach internetowych. Stąd pomysł na zupełnie nowy cykl wideo na Wizaz.pl. Przedstawiamy wam... "Beauty Kuriera".

"Beauty Kurier" - nowy cykl wideo na Wizaz.pl

Jak będą wyglądać nasze nowe materiały wideo? Najpierw redaktorka pokazuje, jak robi zakupy w sieci. Wybiera zawsze jeden konkretny sklep i dobiera produkty, które chce przetestować. Tym razem naszym celem stało się Zalando. Zosia kupiła kilka kosmetyków, o których już od dłuższego czasu mówi nam w redakcji ;) - m.in. swoje ukochane perfumy Karla Lagerfelda. Co jeszcze? Zobaczcie koniecznie nasze wideo - ta szminka za 29 złotych od Max Factor jest naszym numerem 1 tej jesieni!


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

15 października 2019, 06:50

Nasze propozycje