Tą jedną paletką wykonasz cały makijaż. Jest wydajna i dostępna w świetnej cenie!

Wideo, , tagi: makijaż oczu, benefit, makijaż twarzy
Poprzedni artykuł: Jak zakryć niedoskonałości jednym produktem? Następny artykuł: Ten samoprzylepny korektor pod oczy trzyma się 12h i nie wchodzi w zma...
Uwielbiamy multifunkcyjne kosmetyki! Świetnie sprawdzają się w podróżach, a kiedy można jeszcze na nich zaoszczędzić, nie możemy oprzeć się przed zakupami.

Mimo że te paletki pojawiły się stosunkowo niedawno na rynku, już teraz stały się ulubieńcami wielu znanych blogerek. Wszystko dzięki świetnej jakości, która idzie w parze z ceną. Naszym zdaniem to już nie tylko hit kosmetyczny, ale również must have sezonu wiosenno-letniego!

Wielofunkcyjne palety do makijażu

Jeden pomysł zamknięto w dwóch wersjach kolorystycznych. I mimo że chciałybyśmy wybrać tylko jedną, to niestety nie potrafimy. Każda z tych paletek posłuży do wykonania pełnego konturowania twarzy oraz makijażu oczu. Mimo że gabarytowo wcale nie należy do najmniejszych, sprawdzi się jako kompan każdej podróży. Solidne opakowanie nie pozwoli się skruszyć żadnemu produktowi.

Obie zawierają po pięć pełnowymiarowych produktów, co daje niebywałą oszczędność. Gdybyśmy chciały kupić każdy z nich osobno, zapłaciłybyśmy łącznie aż 860 zł! Ale w przypadku tych paletek jest to wydatek prawie trzykrotnie niższy. Jeden zestaw kosztuje 289 zł. Wewnątrz urokliwej paletki znajdziemy bronzery, rozświetlacze, róże oraz różo-rozświetlacze. Jeśli lubicie się bawić makijażem, na pewno wielokrotnie nakładałyście właśnie te produkty również na oczy.

O jakim kosmetyku mowa? Obejrzyjcie nasze wideo! :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/benefitpoland


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

13 lipca 2020, 13:17

Nasze propozycje