Bielenda Professional wybiera Kosmetyczkę Roku 2017! Zobacz kulisy konkursu!

Wideo, , tagi: Bielenda, kosmetyczka
Poprzedni artykuł: TEST redakcji: nowe podkłady Eveline Cosmetics na bazie wody. Czy gwar... Następny artykuł: Nie uwierzysz, która z gwiazd malowała się w kościele, a która w… Toi...
Wiele z nas wie, jak ciężko znaleźć dobrą kosmetyczkę. Jednak jeśli trafimy na wykwalifikowaną i godną zaufania, będziemy do niej wracać z przyjemnością. Dzięki firmie Bielenda Professional, po raz 5. najlepsze kosmetyczki w Polsce rywalizowały o prestiżowy tytuł Kosmetyczki Roku 2017.

W gabinetach kosmetycznych nie tylko malujemy paznokcie czy wykonujemy proste maseczki, ale również coraz częściej decydujemy się na skomplikowane zabiegi na twarz i ciało. Dlatego tak ważne jest, by personel miał szeroki zakres wiedzy z różnych dziedzin, takich jak biologia, chemia, fizyka oraz znał potrzeby skóry. Na tej podstawie dobiera się najlepsze metody pielęgnacyjne. Wykwalifikowana kosmetyczka poprzez kursy i szkolenia stale poszerza swoją wiedzę, na bieżąco śledzi nowości i rozwój urządzeń kosmetycznych oraz dominujących trendów, a swoją postawą budzi zaufanie i jest otwarta na kontakty z ludźmi.

Konkurs Kosmetyczka Roku 2017

Firma Bielenda Professional już po raz 5. zorganizowała ogólnopolski konkurs Kosmetyczka Roku 2017, aby wyłonić tę jedyną, najlepszą w Polsce. Przedsiębiorstwo od ponad 20 lat produkuje najwyższej jakości, oparte na naturalnych składnikach aktywnych kosmetyki do pielęgnacji twarzy i ciała, zarówno do zastosowania codziennego jak i profesjonalnego. Konkurs to największe wydarzenie tego typu w Polsce, w którym udział może wziąć każda osoba posiadająca wykształcenie kosmetyczne. Dotyczy to zarówno kobiet jak i mężczyzn, właścicieli jak i pracowników salonów czy gabinetów kosmetycznych.

Jak wygląda przebieg konkursu Kosmetyczka Roku?

Pierwszy etap, to internetowy test wiedzy z zakresu kosmetologii dostępny na stronie www.kosmetyczkaroku.pl. W tym roku podwojono liczbę finalistek do 20 osób (16 "mistrzów województw" oraz 4 dodatkowe osoby z najlepszymi wynikami testu). Finaliści z najlepszymi wynikami zostali zaproszeni do etapu rozstrzygającego, który odbył się kilka dni temu w Grand Hotel Stamary w Zakopanem, gdzie pod okiem jury, odbyła się część praktyczna konkursu. Jury oceniało nie tylko umiejętności, ale również podejście, sposób komunikacji oraz dobór odpowiednich kosmetyków. Na warsztatach swoją wiedzą z zakresu kreowania wizerunku, stylizacji włosów oraz doboru makijażu podzieliła się czołowa stylistka TVNu- Dorota Williams, wizażystka marki Kryolan, oraz założyciel Kuźni Stylu Jewuła - Wojciech Jewuła.

Warsztaty z zespołem profesjonalistów były idealnym przygotowaniem do wieczornej, uroczystej kolacji, kończącej 2 etap konkursu.

Wielki finał konkursu Kosmetyczka Roku 2017

Wielki finał, wraz z ogłoszeniem wyników, odbędzie się już 5 listopada w Krakowie. Poznamy tam zwycięzcę, który otrzyma prestiżowy tytuł Kosmetyczki Roku 2017. Jest o co walczyć. Nagroda główna to samochód z wypełnionym kosmetykami Bielenda Professional bagażnikiem. Na zwycięzcę czeka również najcenniejsza nagroda, czyli możliwość współpracy z organizatorem konkursu w ciekawych i rozwojowych projektach.

Zobacz naszą relację z konkursu! Kto będzie Twoją faworytką?

Zobacz także: ZOBACZ, CO NAJBARDZIEJ DENERWUJE WIZAŻYSTÓW W SWOJEJ PRACY

Źródło zdjęcia głównego:  Instagram

Zobacz najelpsze kremy do twarzy od firmy Bielenda Professional:


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

4 sierpnia 2020, 18:50

Nasze propozycje