Tego NIGDY nie rób swoim włosom! Zdaniem stylisty marki Balmain największe błędy w pielęgnacji to...

Wideo,
,
, tagi: włosy, BALMAIN, stylizacja fryzur
Poprzedni artykuł: Macademian Girl kocha wyraziste makijaże. Tylko nam zdradziła, jakie s... Następny artykuł: Jak znaleźć idealną matową pomadkę i najlepszy podkład? Zobacz wywiad...
Kiedy i jak suszysz włosy? A jak nakładasz odżywkę? Guido Rieger - główny stylista Balmain Hair zdradził nam, jakie błędy popełniamy w stylizacji i pielęgnacji włosów. I teraz już wiemy, jak ich unikać!

Masz suche, matowe włosy? A może głównym problemem są rozdwające się końcówki lub brak objętości? Stosujesz najlepsze odżywki, ale nadal nie jesteś zadowolona z rezultatów? Prawdopodobnie już podczas mycia głowy popełniasz błędy, przez które kosmetyk nie działa tak, jak powinien.

Podczas prezentacji Balmain Hair Couture porozmawiałyśmy z głównym stylista marki - Guido Riegerem. Zapytałyśmy się go między innymi o to, jakie błędy w pielęgnacji najczęściej popełniamy. Guido zauważył, że już podczas mycia nie traktujemy włosów z należytą troską. Nakładając odżywkę najczęściej zapominamy o przeczesaniu włosów grubym grzebieniem lub przynajmniej palcami. Rozczesując kosmetyk na włosach ułatwiasz mu dotarcie do każdej partii włosów, przez co produkt ma szanse zadziałać tak, jak powinien. Ta prosta czynność w krótkim czasie poprawi kondycję Twoich włosów.

Więcej porad od głównego stylisty Balmain znajdziesz w naszym wideo. Zobacz koniecznie!

Zobacz też: Top 7 nowości do pielęgnacji włosów 


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

14 grudnia 2019, 00:59

Nasze propozycje