Nowe cienie i kredki do ust Sephory! Zobaczcie kolor na... szybką randkę:)

Poprzedni artykuł: Martynie Wojciechowskiej też zdarzają się wpadki makijażowe. Jakie? Ni... Następny artykuł: Czy wiosną naprawdę musimy pożegnać matowe szminki i kryjące podkłady?...
Cienie błyszczące i matowe w jednym pudełeczku, matowe i trwałe kredki w najmodniejszym kolorze fuksji - te nowości Sephory nas zachwyciły!

Kosmetyki do ust, cieni do  powiek... Czym nowym mogłybyśmy być zaskoczone? Podczas Sephora Open Door Summer 2017 przekonałyśmy się że jednak można :-) Dwie linie kosmetyków Beauty To Go i All About Eyes z pewnością zachwycą!

Spodobały nam się dwukolorowe cienie do powiek Sephora Colourful Duo - w jednym pudełeczku znajdziecie i matowy, i błyszczący cień. Nasz faworyt to połączenie niebieskiego i brązu:

Kredki do ust Sephory

Nasz drugi faworyt to kredki do ust Flash Jumbo w niezliczonych kolorach. Najbardziej urzekł nas kolor Speed Date Cherry czyli Wisienka na Szybką Randkę:) Jest naprawdę soczysta!

Obejrzyj wideo i zobacz inne kolory. Który najbardziej ci się podoba?

O najnowszych trendach makijażowych przeczytasz w TrendBooku Wizaż.pl - pobierz go i dowiedz się, co jest modne w 2017 r.


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

25 sierpnia 2019, 13:06

Nasze propozycje