Czym różni się laser Vectus w SkinClinic od zwykłych zabiegów depilacji? Będziecie pod wrażeniem!

Wideo, , tagi: depilacja, depilacja laserowa, SkinClinic
Poprzedni artykuł: Te trendy w manicure będą królować w najbliższych miesiącach! Następny artykuł: TEST redakcji: nowe podkłady Eveline Cosmetics na bazie wody. Czy gwar...
Już od czasów starożytnych kobiety korzystały z zabiegów depilacji. W Grecji stosowały wypalanie płomykiem lampki oliwnej, co bez wątpienia nie było bezbolesną metodą. Na szczęście w dzisiejszych czasach rozwój technologii i medycyny pozwolił na opracowanie bardziej skutecznych i mniej inwazyjnych metod. Poznajcie jedną z nich...

Depilacja to w dzisiejszych czasach obowiązkowy zabieg. Stosują go nie tylko kobiety, ale coraz częściej mężczyźni, którzy ze względów estetycznych i higienicznych decydują się na regularne usuwanie owłosienia w niepożądanych miejscach. Znamy wiele metod depilacji, lecz która z nich jest najlepsza?

Biorąc pod uwagę dyskomfort podczas zabiegu, skuteczność metody, oraz utrzymanie się efektu, zdecydowanie najlepszą jest depilacja laserowa, która polega na usuwaniu zbędnego owłosienia z wybranych okolic ciała lub twarzyza pomocą wiązki lasera, która wnikając głęboko w skórę, niszczy cebulkę włosa wraz z jej korzeniami.
W warszawskiej klinice SkinClinic wykonywana jest depilacja laserowa, laserem VECTUS.

Czym różni się laser Vectus od zwykłych zabiegów?

Vectus to jedyny laser diodowy na całym świecie, który na podstawie czujnika Skintel jest w stanie automatycznie dostosować parametry pracy lasera czyniąc go bezpiecznym, skutecznym i szybkim. Za każdym razem moc lasera jest dobierana indywidualnie do pacjenta w zależności od stopnia owłosienia, grubości włosa i kondycji naszej skóry, dzięki czemu ryzyko wystąpienia powikłań jest ograniczone do minimum. 

Obejrzyj nasze wideo i zobacz, co polecają eksperci ze SkinClinic!

Zobacz także: UJĘDRNIJ SKÓRĘ NA LATO RAZEM ZE SKINCLINIC!


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

21 stycznia 2020, 14:47

Nasze propozycje