4 proste fryzury z wykorzystaniem apaszki. Zrobisz je sama!

Poprzedni artykuł: Dzięki temu zabiegowi nie będziesz chciała przedłużać rzęs! Następny artykuł: 3 modne fryzury z wykorzystaniem perłowych spinek
Szukacie inspiracji na fryzurę do pracy, na imprezę ze znajomymi albo na... randkę? Mamy cztery idealne propozycje na proste upięcia z wykorzystaniem apaszki.

Na pewno doskonale wiecie, że w modzie są akcesoria do włosów. Na początku 2019 roku nieśmiało drogę przecierały perłowe spinki i wsuwki. Wtedy jeszcze chyba nikt nie wierzył, że te dodatki wrócą do łask. Zdziwienie narastało, kiedy obok nich pojawiły się także ozdobne frotki oraz opaski. Niektóre kobiety wykorzystują nawet apaszki, a przecież do tej pory wiązano je na szyi lub przy torebce. 

Te wszystkie akcesoria można spotkać dosłownie w każdej sieciówce i (na szczęście) służą już nie tylko do ozdabiania fryzur panien młodych. Postanowiłyśmy wykorzystać ten fakt i pokazać wam, że każda z nas będzie potrafiła wykorzystać je również w dziennych fryzurach. Zrobienie ich nie zajmie wam więcej niż 10-15 minut.

Jak zawiązać apaszkę na włosach?

Musimy przy okazji wam się do czegoś przyznać - uwielbiamy, kiedy w naszej redakcji pojawiają się inspirujący goście! Niedawno miałyśmy okazję współpracować z bardzo kreatywną i utalentowaną kobietą. Darina Noskova jest właścicielką mobilnego salonu fryzjerskiego - Fashion Hair Club. To właśnie ona odczaruje znienawidzone układanie włosów o poranku. 

Zobaczcie, co z pomocą asystentki, Julii Praniuk, wyczarowała na włosach redaktor Eweliny Błeszyńskiej! Wykorzystała jeden z najmodniejszych dodatków, czyli apaszki. 

Zobacz także: Dzięki temu zabiegowi nie będziesz chciała przedłużać rzęs!

Zdjęcie główne: Własne


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

12 grudnia 2019, 19:22

Nasze propozycje