Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" urodziła syna w wieku 16 lat! Jak na wiadomość o ciąży zareagowali rodzice?

Poprzedni artykuł: Marietta z „Hotel Paradise” wyznała, dlaczego tak naprawdę pokłóciła s... Następny artykuł: Marietta i Chris z „Hotel Paradise” wezmą udział w nowym show TVN! Zna...
Agnieszka Kotońska wielokrotnie powtarzała, że przez nastoletnią ciążę musiała bardzo szybko dorosnąć. Jak na wieść o jej błogosławionym stanie zareagowali rodzice celebrytki? Agnieszka wreszcie postanowiła wyjawić całą prawdę.

Agnieszka Kotońska zyskała sławę dzięki udziałowi w kultowym show „Gogglebox. Przed telewizorem” gdzie na żywo na antenie TTV wraz ukochanym mężem Arturem oraz synem Dajanem komentuje wybrane programy telewizyjne. Choć rodzina z Chodzieży dołączyła do „Gogglebox” dopiero w drugim sezonie show, od razu zyskała ogromną sympatię widzów, których wzrusza i bawi do łez już od dziesięciu sezonów

W czasie pięciu lat trwania odcinków z udziałem Kotońskich mogliśmy śledzić kolejne metamorfozy Agnieszki, w tym rezygnację z mocnego makijażu, wydatnego tapiru, opalenizny z solarium i niebotycznie długich tipsów na rzecz naturalności. Jeszcze większą przemianą było spektakularne wysmuklenie sylwetki celebrytki, która schudła aż 30 kilogramów. Co więcej, mogliśmy poznać również wiele intymnych sekretów z życia gwiazd TTV, jak szczegóły ich poznania się, ślubu czy tego, że bardzo wcześnie zostali rodzicami, ponieważ Agnieszka urodziła syna w wieku zaledwie 16 lat.

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z „Googlebox” pokazała urocze zdjęcie z wnuczkiem. Podobny do babci?

Agnieszka Kotońska o wczesnym macierzyństwie

Zarówno Agnieszka Kotońska jak i jej mąż Artur Kotoński byli bardzo młodzi, gdy zostali rodzicami. Chodzili do szkoły i musieli połączyć wszystkie obowiązki z opieką nad małym Dajanem. To jednak nie wszystko! Pojawienie się dziecka w tak młodym wieku sprawiło, że Kotońscy byli na językach wszystkich mieszkańców swojej rodzinnej miejscowości, co dodatkowo często przysparzało im wiele przykrości.

Ze szkołą ciężko było. Trzeba wziąć pod uwagę, że to było ponad dwadzieścia siedem lat temu. Były wtedy zupełnie inne czasy – wspominają swoje nastoletnie rodzicielstwo Kotońscy. Na językach w Obornikach, bo tam wtedy mieszkaliśmy, byliśmy numer one – dodają.

Zajrzycie do naszego wideo i sprawdźcie, jak rodzice zareagowali na ciążę Agnieszki.

Zdjęcie: Instagram


Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

1 czerwca 2020, 00:43

Nasze propozycje